Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 orijinal kolcak

theknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı gelawej88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ebay'den böyle birşey gördüm. Sanırım parça sanayide yapılamaz. Orijinalini bulmak lazım sanırım.

https://i.ebayimg.com/images/g/h7IAA...0W/s-l1600.jpg

https://i.ebayimg.com/images/g/JjYAAOSwal5YNY0J/s-l1600.jpg

Bu da ilan linki

https://www.ebay.co.uk/itm/ACCOUDOIR...-/322337771745

Öncelikle arkadaşım sana teşekkür ederim bu linki paylaştığın için. Renault servisi bile bizle öğrendi clio nun koltuğuna sonradan kolçak takılabildiğini. Diğer aksesuar satanlar dahil, sanayideki ustalar ve satıcılar orijinal ürün olarak koltuğa kol dayama takılmadığı söylediler. Ancak takılıyormuş ancak biraz pahalı. Benim aracım GT Line paket, sitede arkadaşlar bir kaç mesaj yukarda GT Line'da standart olduğunu söyledi ve bende bu durumu serviste sordurtturdum. Kazasız değişensiz diye aldığınız ikinci el aracın koltuğu mu değişmişti aklıma şüphe düştü. Şase no ile yapılan sorgulamada, aracımın çıkış paketinde kol dayama olmadığı bilgisini servis teyit etti. Neyse sonuç olarak ilk bakışta bu ilandaki ürünün koltuktaki vida deliklerine uymadığını, bu sebeple olmayacağını düşünmüştüm ancak kolçak düşündüğüm deliklere değil farklı deliklere takılıyormuş. Görselleri birazdan yüklüyorum. Hatta servisteki çalışanlar kolçağın montaj kılavuzunu da kutuda bırakmışlar, ondan da bir kaç sayfa paylaşıyorum. Herkese keyifli sürüşler.
    Konu theknife tarafından ( 5 Gün önce Saat 14:35 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen

Teşekkür / Beğen

Teşekkür / Beğen
    Alıntı theknife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle arkadaşım sana teşekkür ederim bu linki paylaştığın için. Renault servisi bile bizle öğrendi clio nun koltuğuna sonradan kolçak takılabildiğini. Diğer aksesuar satanlar dahil, sanayideki ustalar ve satıcılar orijinal ürün olarak koltuğa kol dayama takılmadığı söylediler. Ancak takılıyormuş ancak biraz pahalı. Benim aracım GT Line paket, sitede arkadaşlar bir kaç mesaj yukarda GT Line'da standart olduğunu söyledi ve bende bu durumu serviste sordurtturdum. Kazasız değişensiz diye aldığınız ikinci el aracın koltuğu mu değişmişti aklıma şüphe düştü. Şase no ile yapılan sorgulamada, aracımın çıkış paketinde kol dayama olmadığı bilgisini servis teyit etti. Neyse sonuç olarak ilk bakışta bu ilandaki ürünün koltuktaki vida deliklerine uymadığını, bu sebeple olmayacağını düşünmüştüm ancak kolçak düşündüğüm deliklere değil farklı deliklere takılıyormuş. Görselleri birazdan yüklüyorum. Hatta servisteki çalışanlar kolçağın montaj kılavuzunu da kutuda bırakmışlar, ondan da bir kaç sayfa paylaşıyorum. Herkese keyifli sürüşler.

Öncelikle rica ederim arkadaşım Ürün çok şık durmuş, yakışmış aracına. Hayırlı olsun, güle güle kullan. Olay sadece 1,300 TL'ye bakıyormuş ama çokmuş Şu LİNKTEKİ üründen farkı deri olması ve milinin galiba farklı olması. Zaten en önemli farkı ise koltuğa takılan aparatının bunda var olmayışı.

Kol dayaman konforlu ve ergonomik mi? Kol dayanabiliyor mu sürerken? Bazen yorulan kol için çok iyi olabiliyor ama ergonomi ile alakalı bir durum bu? Eğer gayet memnunum, tavsiye ediyorum diyorsan belki biz de gözümüzü karartır sipariş veririz

Teşekkür / Beğen
    %25 parca indirimi yaptilar. İscilikte de ayni sekilde%25 indirim yaptilar. 1000 lira civarina geldi. Cok deneme firsatim olmadi ama suruse engel degil, yer kaplamiyor. Arac otomatik oldugundan kolum bosta duruyordu, simdi gayet rahat oldu. Tavsiye ederim ama fiyati gercekten cok. Ramazan bayraminda ilk uzun yolculugu yapacagim bakalim ama iyi oldugunu dusunuyorum tekrar tesekkurler

Teşekkür / Beğen
    Alıntı theknife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %25 parca indirimi yaptilar. İscilikte de ayni sekilde%25 indirim yaptilar. 1000 lira civarina geldi. Cok deneme firsatim olmadi ama suruse engel degil, yer kaplamiyor. Arac otomatik oldugundan kolum bosta duruyordu, simdi gayet rahat oldu. Tavsiye ederim ama fiyati gercekten cok. Ramazan bayraminda ilk uzun yolculugu yapacagim bakalim ama iyi oldugunu dusunuyorum tekrar tesekkurler
    Bu arada nerede hangi serviste yaptırdın hocam. Parçayı kendin mi sipariş ettirdin servis mi sipariş etti?

Teşekkür / Beğen

Alıntı gelawej88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada nerede hangi serviste yaptırdın hocam. Parçayı kendin mi sipariş ettirdin servis mi sipariş etti?
    Corlu Buhari Oto Renault yetkili servisi. Ancak siparisten once onlar da clioya bu kolcagin olmayabilecegini soyledi. Ben o zaman iade alir misiniz diye sordum. Evet dediler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)