Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio anahtar - kart girişi hakkında

Teşekkür / Beğen

Clio anahtar - kart girişi hakkında

Arkadaşlar merhaba,
    Forumda yeniyim. Clio 4 icon 2017 model sahibiyim. Aracımınkartını dış kapı anahtar girişini çıkarıp, okısım içeride kalacak gibi takıyordum(sanırım ters takıyormuşum o kısım dışardakalacakmış) ama sanırım tam oturmuyordu. Geçen gün kartı yanlışlıkla dış kapı anahtarı içinde kalarak takmışım, ondan sonra kartgiriş çıkışım düzeldi, sonuna kadar girmeye başladı. Benim kullandığım şekildezararı olmuş mudur? Kartı hangi türlü taktığımızın önemi var mıdır, belli biryönelimde takma durumu var mı, ters mi takıyorum, yoksa her iki yönelimde detakılabilir mi? Dış kapı anahtar kısmı içerde ya da dışarda gibi?

Teşekkür / Beğen
    Anahtar girişini çıkartmadan o kısım dışarıda kalacak şekilde takılıyor. Zaten diğer türlü girmiyor ki.

Alıntı ync04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Forumda yeniyim. Clio 4 icon 2017 model sahibiyim. Aracımınkartını dış kapı anahtar girişini çıkarıp, okısım içeride kalacak gibi takıyordum(sanırım ters takıyormuşum o kısım dışardakalacakmış) ama sanırım tam oturmuyordu. Geçen gün kartı yanlışlıkla dış kapı anahtarı içinde kalarak takmışım, ondan sonra kartgiriş çıkışım düzeldi, sonuna kadar girmeye başladı. Benim kullandığım şekildezararı olmuş mudur? Kartı hangi türlü taktığımızın önemi var mıdır, belli biryönelimde takma durumu var mı, ters mi takıyorum, yoksa her iki yönelimde detakılabilir mi? Dış kapı anahtar kısmı içerde ya da dışarda gibi?

Teşekkür / Beğen
    teşekkür ederim nasıl başardıysam öyle takmışım yarım duruyodu, dalgınlık işte

Evren81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Kartı cebinizden çıkartmadan da aracı çalıştırabilirsiniz. Tak çıkarla uğraşmayın. Araca kartla girdiğinizde aracı çalıştırabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)