Scenic cam acma dügmesi sorunu ve Tamiri

susurluklu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araçımın cam açma düğmesi bazen açıp bazen yukarı veya aşagıya bastığımda yukarı kaldırıyordu.bende söktüm lambası da yanıp sönüyordu resimlerde görüldüğü gibi bakır oksitlenmiş kararmış temizleyip dirençle ve led lambamızıda taktım süper oldu kullandığım direnç 1.2 K led lamba beyaz
0RvggY.jpg
[/URL][/IMG]
4j7QQ7.jpg
[/URL][/IMG]
JZRNN5.jpg
[/URL][/IMG]
OvYNOn.jpg
[/URL][/IMG]
zj8LqR.jpg
[/URL][/IMG]
Gm6NXb.jpg
[/URL][/IMG]
y6Y19n.jpg
[/URL][/IMG]

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende değiştirmeye kalktım ,yalnız benim araçtaki led değil holojen ampuldü düğme ışıkları.Direçli led yaptım ama çok ısınıyor direnç.
Keninden direçli 12v led buldum biyerden biraz pahalıya patladı ama şimdilik idare ediyor.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Güzel paylaşım teşekkürler hayırlı olsun

susurluklu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende değiştirmeye kalktım ,yalnız benim araçtaki led değil holojen ampuldü düğme ışıkları.Direçli led yaptım ama çok ısınıyor direnç.
Keninden direçli 12v led buldum biyerden biraz pahalıya patladı ama şimdilik idare ediyor.

isterseniz ali ekspresste var led 12v linkini verebilirim.

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende ali expres den almıştım.12 v adaptör ile denedim çok ısınıyor 1 2 dakka çalıştıktan sonra direnç e dokunulmaz oluyor.
Bi yerden kendinden direçli 12v luk ledler var.Genelde alman grubu araçlar cam düğmelerinde bundan kullanıyor.Ondan taktım bende.Çinden gelen kadar ısınmıyor bu.
İçi biraz siyahımsı renkte ledin.
kingbright-l-56bgd-5mm-14v-green-flashing-led-55-0142
Sade led 12v

susurluklu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende ali expres den almıştım.12 v adaptör ile denedim çok ısınıyor 1 2 dakka çalıştıktan sonra direnç e dokunulmaz oluyor.
Bi yerden kendinden direçli 12v luk ledler var.Genelde alman grubu araçlar cam düğmelerinde bundan kullanıyor.Ondan taktım bende.Çinden gelen kadar ısınmıyor bu.
İçi biraz siyahımsı renkte ledin.
kingbright-l-56bgd-5mm-14v-green-flashing-led-55-0142
Sade led 12v
benim sipariş ettigim bu [h=1]TUINCYN 10 pcs T5 led SMD 5050 Oto LED Lamba Araba Dashboard Enstrüman Ampul 12 V Beyaz Mavi Kırmızı sarı Yeşil 17 37 73 74 led[/h]
sizdeki hangisi paylaşırsanız memnun olurum.