Debriyaj balatası değişimi 5070 tl

volvoxcnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. 2013 captur 1.5 dci aracım var. Aracımın debriyajı yolda giderken bazen vites değişiminde yarıda kalıyor veya tutuk yukarı geliiyordu. Tüm bakımlarını yaptırdığım ve aracı aldığım bayiye gittim aracı baktırdım. usta 6100 tl fiyattan %20 indirimle 5070 tl fiyat söyledi.Bunun 2700 tl si Volan dedi. Volanda hasar varsa iyat böyle dedi. Hasar yoksa 2300 tl dedi. Sizce bu fiyatlar yüksek değil mi? Sanayiye iyi denilen bir ustaya gittim hepsine 1700 tl dedi fakat aracımı hiç sanayiye götürmedim. Tavsiyeniz nedir?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. 2013 captur 1.5 dci aracım var. Aracımın debriyajı yolda giderken bazen vites değişiminde yarıda kalıyor veya tutuk yukarı geliiyordu. Tüm bakımlarını yaptırdığım ve aracı aldığım bayiye gittim aracı baktırdım. usta 6100 tl fiyattan %20 indirimle 5070 tl fiyat söyledi.Bunun 2700 tl si Volan dedi. Volanda hasar varsa iyat böyle dedi. Hasar yoksa 2300 tl dedi. Sizce bu fiyatlar yüksek değil mi? Sanayiye iyi denilen bir ustaya gittim hepsine 1700 tl dedi fakat aracımı hiç sanayiye götürmedim. Tavsiyeniz nedir?

Geçmiş olsun. Aracınız eğer tamamıyla servis bakımlı ise mutlaka iyi niyet garantiniz devam ediyordur ve bundan faydalanmak istediğinizi bayiye söyleyin. Eğer o konuda yardımcı olmazlar ise renault müşteri hizmetlerini arayıp durumu iletin onlar mutlaka fiyat konusunda yardimci olur hatırı sayilir indirim yapılır. Eğer servis bakimli değilse aracınız yine tavsiyem servise gitmenizden yana olur. Yarın bir gün sorun cikarsa karşınızdaki muhattap belli olur. Diğer yandan fiyat konusunda sanayi tarafından size muhtemelen sadece baskı fiyatı verilmiş volan ve baskıyı o fiyata hem almanız hemde araca taktirmaniz zor. Servisin fiyatı daha dogru bence.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com