Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Renault 11 gts kabrüratör sorunu

Teşekkür / Beğen

hımm Renault 11 gts kabrüratör sorunu

merhaba arkadaşlar 1988 modul 1400 motor aracımın karbratör sorunu var usta usta dolaşmaktan sıkıldım kendim söktüm karbüratürü temizligini yaptım contalarını degiştirdim ama şuan araç rolanti tutmuyor gaz ayaraı yaptırmaya götürdüm gaz ustası kapış diyaframını degiştirdedi onuda yaptım düzelmedi rolntide bazen stop ediyor bazende devir kendilginden yükseliyor ve frene 2 kez basınca fren tutmuyor şişiyor bana yardımcı olabilirmisiniz eksik bişey mi yaptım acaba ????

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı murat ozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 1988 modul 1400 motor aracımın karbratör sorunu var usta usta dolaşmaktan sıkıldım kendim söktüm karbüratürü temizligini yaptım contalarını degiştirdim ama şuan araç rolanti tutmuyor gaz ayaraı yaptırmaya götürdüm gaz ustası kapış diyaframını degiştirdedi onuda yaptım düzelmedi rolntide bazen stop ediyor bazende devir kendilginden yükseliyor ve frene 2 kez basınca fren tutmuyor şişiyor bana yardımcı olabilirmisiniz eksik bişey mi yaptım acaba ????
    Rölanti hava yakıt ayarları ile oynadınız mı ? Bence işinin ehli karbüratör ustası bulmanız yarariniza olacaktır

Teşekkür / Beğen
    Alıntı coskun34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rölanti hava yakıt ayarları ile oynadınız mı ? Bence işinin ehli karbüratör ustası bulmanız yarariniza olacaktır
    Rolanti ayarlarıyla oynamadım söktüğüm gibi taktım gaz cı ayar yapmaya calıştı ama olmadı gene bozuldu

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı murat ozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rolanti ayarlarıyla oynamadım söktüğüm gibi taktım gaz cı ayar yapmaya calıştı ama olmadı gene bozuldu
    Araç bir yerden hava alıyor olabilir montaj da hata var yada tamir kitinde hata var diye düşünüyorum

Teşekkür / Beğen
    hava alıyor galiba... videoları vardı youtube da... birşeyleri yanlış yapmış olabilirsin. kontrol et bence...

Teşekkür / Beğen

Kardeşim aranıza yeni katıldım şöyle bir göz atayım derken gördüm buna benzer bir olay bendede vardı westinghausun üzerinde bir sibob var plastik bir parça onu değiştirdim rölantide frende düzeldi tabi o parçayı değiştirince frenleri havasını almak gerekiyor birde böyle dene istersen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler