Cam rüzgarlığı çeşitleri yardim...

coşkunclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARKADASLAR ARACINIZA TAKTIĞINIZ CAM RÜZGARLILARI CEŞİTLERİNİ ARAC ÜZERİNDE PAYLASIR MISINIZ HANGİ MARKA HANGİ MODEL GÜZEL ESTETİK DURUYORhımm​

Ragaruga

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARKADASLAR ARACINIZA TAKTIĞINIZ CAM RÜZGARLILARI CEŞİTLERİNİ ARAC ÜZERİNDE PAYLASIR MISINIZ HANGİ MARKA HANGİ MODEL GÜZEL ESTETİK DURUYORhımm​

b7509fd973026c3431ee7d4612eb343f.jpg
Ben bunu forumda gördüm hoşuma gitti ekran görüntüsünü aldım hocam. Araç sahibi görüp yeşillendirirse sevinirim. Böyle düz bişey bulabilirsem bende almayı düşünüyorum. Mugen tarzı pek beğenemedim ama Niken marka buna yakın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coşkunclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değişik olmuş ilk defa bu modele denk geldim bende kararsız kaldım nikelajlı mı mugen mi takayım
takmıs olanlardan fikir edinmek istiyorum

lass53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraftaki model, clio'nun katalogtaki fitil altı rüzgarlık olan modelden ([FONT=&quot]7711574780)[/FONT],bayi fiyatı 600 tl civarında.Ben bunun yan sanayisini bulamadım hep fitile yapıştırılan modeller var piyasada,bu modelden bulan gören varsa haber ederse sevinirim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraftaki model, clio'nun katalogtaki fitil altı rüzgarlık olan modelden ([FONT=&quot]7711574780)[/FONT],bayi fiyatı 600 tl civarında.Ben bunun yan sanayisini bulamadım hep fitile yapıştırılan modeller var piyasada,bu modelden bulan gören varsa haber ederse sevinirim.

Bunu piyasada bulmaniz zor hatta yoktur. Ben iki sene önce fluence on camlar için tanesi 180 tl den aldım. Yapistirma kesme bicme islemi yok. Fitil ve cam arasına giriyor. Ayrica yapiskanli mugenlere göre hem çok hos duruyor hemde iceride kaldigindan fitille bir baglantisi da yok. 4 cam için alinabilir 2 on cam içinde servisten alinabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lass53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu piyasada bulmaniz zor hatta yoktur. Ben iki sene önce fluence on camlar için tanesi 180 tl den aldım. Yapistirma kesme bicme islemi yok. Fitil ve cam arasına giriyor. Ayrica yapiskanli mugenlere göre hem çok hos duruyor hemde iceride kaldigindan fitille bir baglantisi da yok. 4 cam için alinabilir 2 on cam içinde servisten alinabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Servistekiler sadece ön camlar için ve çifti 600 tl çok fazla fiyat bu parça için,clio 5'in çıkışıyla fiyatının düşmesini bekleyeceğiz artık clio 4 aksesuarlarının.Bilgi için teşekkürler.