Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cam rüzgarlığı çeşitleri yardim...

Teşekkür / Beğen

teknik Cam rüzgarlığı çeşitleri yardim...

ARKADASLAR ARACINIZA TAKTIĞINIZ CAM RÜZGARLILARI CEŞİTLERİNİ ARAC ÜZERİNDE PAYLASIR MISINIZ HANGİ MARKA HANGİ MODEL GÜZEL ESTETİK DURUYOR

Teşekkür / Beğen
    Alıntı coşkunclio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR ARACINIZA TAKTIĞINIZ CAM RÜZGARLILARI CEŞİTLERİNİ ARAC ÜZERİNDE PAYLASIR MISINIZ HANGİ MARKA HANGİ MODEL GÜZEL ESTETİK DURUYOR

Ben bunu forumda gördüm hoşuma gitti ekran görüntüsünü aldım hocam. Araç sahibi görüp yeşillendirirse sevinirim. Böyle düz bişey bulabilirsem bende almayı düşünüyorum. Mugen tarzı pek beğenemedim ama Niken marka buna yakın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Teşekkür Zozing Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni Zozing liked this post

Teşekkür / Beğen
    değişik olmuş ilk defa bu modele denk geldim bende kararsız kaldım nikelajlı mı mugen mi takayım
    takmıs olanlardan fikir edinmek istiyorum

lass53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Fotoğraftaki model, clio'nun katalogtaki fitil altı rüzgarlık olan modelden (7711574780),bayi fiyatı 600 tl civarında.Ben bunun yan sanayisini bulamadım hep fitile yapıştırılan modeller var piyasada,bu modelden bulan gören varsa haber ederse sevinirim.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı lass53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğraftaki model, clio'nun katalogtaki fitil altı rüzgarlık olan modelden (7711574780),bayi fiyatı 600 tl civarında.Ben bunun yan sanayisini bulamadım hep fitile yapıştırılan modeller var piyasada,bu modelden bulan gören varsa haber ederse sevinirim.
    Bunu piyasada bulmaniz zor hatta yoktur. Ben iki sene önce fluence on camlar için tanesi 180 tl den aldım. Yapistirma kesme bicme islemi yok. Fitil ve cam arasına giriyor. Ayrica yapiskanli mugenlere göre hem çok hos duruyor hemde iceride kaldigindan fitille bir baglantisi da yok. 4 cam için alinabilir 2 on cam içinde servisten alinabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lass53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu piyasada bulmaniz zor hatta yoktur. Ben iki sene önce fluence on camlar için tanesi 180 tl den aldım. Yapistirma kesme bicme islemi yok. Fitil ve cam arasına giriyor. Ayrica yapiskanli mugenlere göre hem çok hos duruyor hemde iceride kaldigindan fitille bir baglantisi da yok. 4 cam için alinabilir 2 on cam içinde servisten alinabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Servistekiler sadece ön camlar için ve çifti 600 tl çok fazla fiyat bu parça için,clio 5'in çıkışıyla fiyatının düşmesini bekleyeceğiz artık clio 4 aksesuarlarının.Bilgi için teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)