Clio Symbol dci Termostat yuvası patladı

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaskodan yol yardımı isteyince yetkili servise gitmek mecburi oldu. Artık başa gelen çekilir diyoruz. 2 gün daha serviste kalacak Bursadan parça bekliyoruz. Bi daha ağır masraf çıkarırsa yok pahasına satarım herhalde bu arabayı kafamı bozdu iyice :(

geçmiş olsun dileklerini iletenlere tşk.ler bu arada.

Son düzenleme:

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim.

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun abi :(

@cotech

Cihangir BAŞEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaskodan yol yardımı isteyince yetkili servise gitmek mecburi oldu. Artık başa gelen çekilir diyoruz. 2 gün daha serviste kalacak Bursadan parça bekliyoruz. Bi daha ağır masraf çıkarırsa yok pahasına satarım herhalde bu arabayı kafamı bozdu iyice :(

geçmiş olsun dileklerini iletenlere tşk.ler bu arada.
söylemeyi unuttum.Antalya Ahmet Şevki Zaman yetkılı servısınde COTECH olarak çalışan Nurullah isminde bir arkadasım var. şayet ordaysan selamımı söyle.yardımcı olacaktır..

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sarılar Yetkili serviste araba. Ama bazen uğruyorum Zamanlar servise, selamını iletirim.

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
söylemeyi unuttum.Antalya Ahmet Şevki Zaman yetkılı servısınde COTECH olarak çalışan Nurullah isminde bir arkadasım var. şayet ordaysan selamımı söyle.yardımcı olacaktır..

Nurullah usta benim arabanın olduğu yetkili servisteymiş zaten. Bugün tanıştık, Cotech eğitiminde devremdi dedi. Onun da selamı var sana.

Arabaya gelince radyatör hortumu termostat vs. değişimi yaptırıp 420 tl ye arabayı çıkardım. Silindir kapak contasını da yakmışız. :) Tamamen yapılması en az 1 hafta 10 günü bulur dediler. Benim o kadar zamanım yok dedim. İzine ayrılıp memlekete gideceğim dedim. Artık bizim hastanın tedavisinin geri kalanını, daha önce şanzımanı yaptırdığım ustaya özel serviste yaptıracağım. Garibime giden faturada parça fiyatı kadar işçilik var. 220tl değişen parçalar 200 tl işçilik :) bide antirfriz vardı 140 tl onu almadım kendim alırım dedim. Bu araba ocağıma incir ağacı dikecek ya hadi bakalım. :) :)

Son düzenleme:

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özel servise gösterdim arabayı bugün. 160 tl ye yağ filtre değişimi yaptırdım bugün.

Son düzenleme:

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun tekrar:eyvdetayları senden duyunca tüylerim ürperdi:cool:Az daha bende Sarılar Renault servisine bulaşacaktım şimdi benden uzak Allah'a yakın olsunlar diyorum:bybyama böyle kendileri kaybeder,kazasız ve arızasız keyifli km'ler diliyorum sana:eek:

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi iyi atlatmışsın :D geçmiş olsun