24 saat kayıt yapan araç içi kamera var mı?

yeppudaa57

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı alalı 3 ay olmadı daha. Sıfır aldım kasko Sigorta yapıldı. Bugün aracıma aynı sitede oturan başka bir araç park halindeyken vurmuş. Parçası bile aracımın yanındaydı, ayrıca kendi aracında da boyası vardı aracımın. Ama inkar etti. Tampon bir taraftan çıkmış, gündüz farı kırılmış, kocaman bir de sürtme izi kalmış aracımda. Mutlaka boyanması gerekiyor. Bir şekilde kabul etti ancak bu gibi durumlar için kamera arıyorum aracıma. Var mıdır? Varsa ne önerirsiniz? Teşekkür ediyorum şimdiden

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.Park modu kablosu ile viofo a129 almanızı tavsiye ederim.Ben de var ve çok kaliteli bir kamera.

yeppudaa57

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
24 saat kayıt yapıyor mu? Nasıl kullanılıyor? Kendimiz alıp kurabiliyor muyuz?

yeppudaa57

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Park modu kablosu ile viofo a129 almanızı tavsiye ederim.Ben de var ve çok kaliteli bir kamera.
Ayrıca teşekkür ediyorum. Kusura bakmayın yaşadığım sinir bozucu olaydan dolayı böyle bir arayışa girdim. Umarım düzgün bir şey bulabilirim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Park modu kaplosu ile 24 saat kayıt yapabilirsiniz.Bu model çift kameralı.Ön ve arka cama 2 adet kamera öndeki kamerada tek başına kayıt özelliği var.

yeppudaa57

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://forum.donanimhaber.com/arac...j-hep-guncel-viofo-a129-2019-lideri--74988670

Konudaki ilk mesajı okumanız yeterli olacaktır. Tercihinizi de yapmış olursunuz ;)

Çok teşekkür ediyorum link için. Birkaç videoyu açtım ancak kablolarla filan uğraşılıyor. Direkt aracıma monte edip kullanabileceğim bir cihaz yok mu? Aracın bir yerlerini açıp kabloları kesip birleştirip vs. bu tarz şeylerle uğraşmayacağım bir cihaz var mı acaba? Kusura bakmayın çok anlamıyorum bu tarz işlemlerden. Çok uğraştırmayacak bir cihaz arıyorum 500-750 liraya kadar olabilir fiyatı.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ediyorum link için. Birkaç videoyu açtım ancak kablolarla filan uğraşılıyor. Direkt aracıma monte edip kullanabileceğim bir cihaz yok mu? Aracın bir yerlerini açıp kabloları kesip birleştirip vs. bu tarz şeylerle uğraşmayacağım bir cihaz var mı acaba? Kusura bakmayın çok anlamıyorum bu tarz işlemlerden. Çok uğraştırmayacak bir cihaz arıyorum 500-750 liraya kadar olabilir fiyatı.
O işlemleri bir elektrikçiye 100tl vererek yaptırabilirsiniz. Aynı cihazlar çakmaklıktanda beslenebiliyor diye biliyorum.

Sürekli araçta kalacaksa kablo çekip gizlemek bence daha hoş olur. En azından ortalıkta kablo soket vs olmaz.

Sorunuzu o foruma yöneltin net ve kesin cevaplar gelir.