Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Head up display

Efe_demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Head up display

Slm arkadaşlar benim aracın head up display kapagında şişme acılma oldu servisteki arkadaş talismanlarda bu sorun hepsinde var güneşten dolayı şışme yapıyormuş sizlerde olan başınıza geldimi saygılar
    Konu coskun34 tarafından (05.Ekim.2019 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.

2. Teşekkür Baymonster Mesaja Teşekkür Etti.
    Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Efe_demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar benim aracın he up display kapagında şişme acılma oldu servisteki arkadaş talismanlarda bu sorun hepsinde var güneşten dolayı şışme yapıyormuş sizlerde olan başınıza geldimi saygılar
    MErhaba.Geçmiş olsun.Fotoğraf var mı acaba?Ben de olmadı bugüne kadar bu şekilde bir sıkıntı.

Teşekkür / Beğen
    Slm arkadaşlar benim aracın he up display kapagında şişme acılma oldu servisteki arkadaş talismanlarda bu sorun hepsinde var güneşten dolayı şışme yapıyormuş sizlerde olan başınıza geldimi saygılar
    Bende de bahsettiğiniz türde PROBLEM olmadı. Fotoğraf paylaşırmısınız.

Teşekkür / Beğen
    Cuma günü servise gittim bu konuyla alakalı sonuç ordakı parcayı söktuler ısı tabancasıyla ısıtıp şekıl verıp yerine taktılar şuan görüntü güzel servisteki eleman talısmanlarda bu kronık sorunmuş

Teşekkür / Beğen
    Cuma günü servise gittim bu konuyla alakalı sonuç ordakı parcayı söktuler ısı tabancasıyla ısıtıp şekıl verıp yerine taktılar şuan görüntü güzel servisteki eleman talısmanlarda bu kronık sorunmuş
    Geçmiş olsun.
    4 yabancı ülke dahil 8 farklı talisman ve renault paylaşım platformunu takip ediyorum bu sorunu sizden başka paylaşana rastlamadım.Kendi aracımı 3.5 senedir kullanıyorum ve yine böyle bir olay yaşamadım.Daha öncede yazdığım gibi ben ilk defa siz de duydum bu sorunu.Servis kronik demiş ya,o yüzden yazdım.

Eğer sıfır almadıysanız siz almadan daha önce o bölge herhangi bir sebeple sökülürken bu soruna sebep olmuş olabilir.

Teşekkür / Beğen
    İnanınkı servisteki eleman dıyorkı ben burda o kadar cok hatta arac sahıplerinin farkında bile olmadan bu işlemi yapıyorum

Teşekkür / Beğen
    İnanınkı servisteki eleman dıyorkı ben burda o kadar cok hatta arac sahıplerinin farkında bile olmadan bu işlemi yapıyorum
    Servis hangi servis acaba?Servisler genelde yaptıkları herşeyi garantiden ise MAİS'e değilse onay alarak araç sahibine fatura ederler ve iş emrine yazılmadan iş yapmaları yasaktır.

Sizin probleminiz çözülmüş önemli olan o.Ama head up display de bir deforme olsa fark etmemenin imkanı yok.Hepimiz o taraftan yola bakıyoruz çünkü.Böyle birşey olsa o servisteki arkadaştan önce fark eder herhalde kullanıcılar tıpkı sizin gibi.Sürücüler fark etmeyip o arkadaş fark ediyorsa bana biraz tuhaf geliyor bu durum.

Teşekkür / Beğen
    Bandırma servisi somtaş

Teşekkür / Beğen

Bazı servis ustaları 2 arabada benzer işi yapsalar hemen bu kronik diyorlar.Size o trim ustasının bunları söylediğinden şüphem yok.

Ama bu kronik, araç sahiplerinin haberi olmadan ben burada düzeltiyorum vb. sözleri o ustanın üfürmesi gibi geldi bana.Dediğim gibi ekstra iş yapmaları yasaktır.Yazılı olan yaparlar,ilave bir şey çıkarsa sormadan,bilgilendirmeden ve ya birine fatura etmeden hiçbir şey yapamazlar.
    Head up display çerçevesinin tırnakları o kadar ince ve narin ki, dikkat edilerek sökülmez ise her söküşte yerine yenisinin takılması gerekiyor.Kırıyorlar çünkü.İnşallah sizinkini doğru sökmüşlerdir.

11. Beğeni alp1978 liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)