Rlink store ve USB hatası

mehoguzbulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkeze merhaba 2015 model kadjarım var ve rlink sorun yaşıyordum telefon kopma gibi servis yazılım atarsak sistem donabilir dediler ve dondu yenisiyle değişti şimdi ver.7.0.24.131 oldu ancak rlink store Bağlantı yapamıyorum program yüklenmiyor USB yi takıyorum rlink dosyası açıyor ama içi boş onun içinde PC görmüyor acaba fikri olan var mı?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkeze merhaba 2015 model kadjarım var ve rlink sorun yaşıyordum telefon kopma gibi servis yazılım atarsak sistem donabilir dediler ve dondu yenisiyle değişti şimdi ver.7.0.24.131 oldu ancak rlink store Bağlantı yapamıyorum program yüklenmiyor USB yi takıyorum rlink dosyası açıyor ama içi boş onun içinde PC görmüyor acaba fikri olan var mı?
Merhaba.Yeni cihazın R-Link Store seri numarası ile R-Link store'a kayıt ettirdiniz mi acaba?

mehoguzbulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Yeni cihazın R-Link Store seri numarası ile R-Link store'a kayıt ettirdiniz mi acaba?
Rlink seri numarası sadece toolbox tan öğreniliyormuş.Bendeki rlink dosya atmadığı için öğrenemiyorum

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Rlink seri numarası sadece toolbox tan öğreniliyormuş.Bendeki rlink dosya atmadığı için öğrenemiyorum
Hayır cihazınız üzerinden menülerden öğrenebilirsiniz.CAPS ile başlayan seri numarasının devamı R-Link 2 kimliğinizdir.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence komple bir değişim yok ortada. Yazılım ile çözülmüş iş. Ayrıca Rlinke şasi numarasının Renault canclip cihaz ile yüklenmiş olması lazım diye biliyorum. Bilgiyi bir servis arkadaşım vermişti.