Bakım parçaları

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malzemeleri bilemiyorum ama yağ fiyatları ciddi ölçüde yüksekmiş. Bende geçen gün yapı markette dolaşırken baktım 5w30 tam sentetik 4 veya 5 litre 340 tl yazmışlardı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malzemeleri bilemiyorum ama yağ fiyatları ciddi ölçüde yüksekmiş. Bende geçen gün yapı markette dolaşırken baktım 5w30 tam sentetik 4 veya 5 litre 340 tl yazmışlardı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Geçen yıl bakımda 110 TL olan yağ bu yıl 150-160tl olmuş. Otomotiv parça fiyatları katlanarak artıyor. Arızasız yıllık bakımda 500 TL yi gözden çıkarmak gerek.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 3 1.2 bakim parçalari nerden alabilirim bildiğiniz tavsiye edeceğiniz mais olarak uygun satan yer varmi anadolu yakasi istanbul

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün yetkili servise sordum malzemeler bendede yok sipariş verdim gelecek dedi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yağ ve filitre de yoksa serviside boşuna kira vermesinler. Benim arkadaşım özel servis elf yağı kamyonla alıyor.
dün servise gittim exper için de bakım parçalarını alayım orjinal dedim elimizde yok dedi sipariş verdim dedi bir dahakine gittiğimde sorarım tekrar çok yoğun servis birde demmekki kalmamış yada yine internetten alacaz kartala gittim parçaçılar 30 tl lik şeye 55 tl istiyor uçmuşlar

gokandereli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlar, 1.5 dci aracımın bakımı gelmek üzere, bakım ürünlerini dışardan almak isyorum, yağ, yağ filtresi, polen, hava. Acaba güvenilir ve sağlam bir satıcı var mıdır bildiğiniz netten. yağı hepsiburada dan alacam geçen yıl da almıştım da, diğer parçalar için tavsiye edeceğiniz bir yer var mı diye sormak istedim. renulttoptantıcı diye bir site var, mais ürünleri pahalı, motrio markası dediğine göre renault onaylıymış ama stoklarında yokmuş fiyatı 200 tl yazıyordu yağ hariç diğer bakımlar için.
son olarak, mazot filtresini değiştirmem gerekiyor mu, iki yağ değişiminde de değiştirmedim. Devamlı shell den veya çok güvendiğim yerlerden alıyorum yakıtı. çekiçte vs bir sıkıntı yok.

https://www.akbayrenault.com/ adresten

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Ozderrenault diye bir firmadan alıyorum bakım malzemelerini. 2 ay önce Fluence için almış olduğum 2 adet bakım kitini 456 TL ye almıştım. Orjinal Mais ve ELF Yağ.

Dun baktim 600 TL olmus. Nasıl bir zamdir anlamadim.

Clio 3 1.2 bakim parçalari nerden alabilirim bildiğiniz tavsiye edeceğiniz mais olarak uygun satan yer varmi anadolu yakasi istanbul

Ankara Özder iyidir. Ankara Şaşmazda başka bir yer daha var yerini tam biliyorumda adını unuttum tabelası yok Renault un toptancısı 25 TL lik yağ filtresini 19 liraya almıştım.

İstanbul da Yedpa Ticaret Merkezi var ordaki parçacıları ziyaret edin.