ön park sensörü var mı yok mu?

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bizim araçlara ön park sensörü orjinalde yok takılmıyor diyo servisler diye biliyorum ama bu videoyu görünce şaşırdım doğru mu https://youtu.be/E2dSSL00YOo

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bizim araçlara ön park sensörü orjinalde yok takılmıyor diyo servisler diye biliyorum ama bu videoyu görünce şaşırdım doğru mu https://youtu.be/E2dSSL00YOo

Buğra videosunu cekmisti referans kodu da vardı tesisati ve sensorun kodunu paylaşmıştı sanırım o videodaki referans numaraları ile servisten temin edebilirsiniz. Eğer ekran dijital ise ekrandan da aktiflenebilir. Ekranda sonuk olarak gorunen ozelliklerin tamamı acilabilir demek.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buğra videosunu cekmisti referans kodu da vardı tesisati ve sensorun kodunu paylaşmıştı sanırım o videodaki referans numaraları ile servisten temin edebilirsiniz. Eğer ekran dijital ise ekrandan da aktiflenebilir. Ekranda sonuk olarak gorunen ozelliklerin tamamı acilabilir demek.

bunu deneyip bakıcam :) bir ara uzun zamandır yok diye universal alayım diodum hatta bu hafta a101 gelmiş taksam zırt pırt ötmeyi nasıl engellerim diodum orjinali daha mantıklı🤣👍

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kendi aracıma yaptım. Yapmak isteyenler olursa yardım edebilirim.

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kendi aracıma yaptım. Yapmak isteyenler olursa yardım edebilirim.

orijinal parcami kullaniz yoksa aftermarket bir urun mu kullandiniz, detayli bir aciklama yapıp bizlerede yol gosterirseniz super olur simdiden tesekkurler.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence icon paketlerin ekstralı prestij paketli olanlarında opiyonel olarak ön park sensörleride var 20-25 kilometreye kadar aktif çalışıyorlar.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence icon paketlerin ekstralı prestij paketli olanlarında opiyonel olarak ön park sensörleride var 20-25 kilometreye kadar aktif çalışıyorlar.

2013 e kadar icon da standartti. Hatta sonraki modellerde tesisat bile var iconda. Ama sesnorleri koymamislar.