2020 renault clio arka camlar manuel bu rezilliğin düzeltilmesi gerek.

alper5454

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O kadar yüksek paralar verip arka camları manuel otomobiller alıyoruz buna bir tepki göstermeliyiz
https://www.youtube.com/watch?v=ts3FG7-w1_w&t=103s
Sizde bu linkten izleyebilirsiniz arkadaşlar

phantom18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"Arka camlar manuel" rezalet amma rezaletin daha büyüğü en üst donanımda bile "sis farlarını" opsiyon olarak sunmaları.Bu konuda Renault yanlış algı yaratan bir yol izliyor!

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rüzgar sesi var mı? =)

bearat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şikayet edebileceğimiz bir konu göremiyorum. Fransızlar kendilerine led far donanımlı 2 (iki) kişinin bineceği sinemaya tiyatroya şehir içi 2. araç olarak kendileri için üretiyorlar bunu da biz (ithal) ediyoruz ve satışa sunuyoruz, nufüs fazla olduğu için 4 kişi biniyoruz.
Şikayet edilebilecek tek yer ARABA üretimi olmayan 85 milyonluk ülkemiz...

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neymiş maliyetten kısmak için arka camlar manuelmis madem maliyetyen kisacan en boş joyy pakette butun farları ne diye full led yaparsın, ne diye yağmur sensörü koyarsin ne diye far sensörü koyarsın bunlar da maliyet degil mi ?? Renault adam olmaz bunlardan birinden kısıp 2 cami daha otomatik yapabilirdi

kurshoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şikayet edebileceğimiz bir konu göremiyorum. Fransızlar kendilerine led far donanımlı 2 (iki) kişinin bineceği sinemaya tiyatroya şehir içi 2. araç olarak kendileri için üretiyorlar bunu da biz (ithal) ediyoruz ve satışa sunuyoruz, nufüs fazla olduğu için 4 kişi biniyoruz.
Şikayet edilebilecek tek yer ARABA üretimi olmayan 85 milyonluk ülkemiz...

:bravo

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şerit takip, şehiriçi frenleme gibi gvenlik donanımları istemek yerine arka camların otomatik olması istemekhımm

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence insanlar tonla para döküp araç alıyorlar. Karşılarında kıyaslama yapabilecek örnekler de varken arka camların otomatik olmasını istemeleri kadar doğal bir şey yok. Ayrıca Allah'ını seversen iki cam motoru mu batıracak koskoca Renault u. Satış ve kar marjını arttırma politikası bunlar.

Quartzer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam işin daha da komik tarafını ben size şu şekilde yazayım. Bundan 1 ay önce 1.3 Tce Joy paket megane 4 sipariş ettik ve 200.000 tl de para verdik. Camlarımız allaha şükür full otomatik de arabada ön kol dayama yok :pislik ŞAKA GİBİ

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben clio 4 ilk çıktığında aracı görmeye gitmiştim. Arka camlar manueldi. Sebebini sormuştum ve güvenlik cevabını almıştım. Yani araç suya batarsa camlar kolay açılsın diyeymiş. Bunu yedik. Bir de 2012 son çeyreğinde icon donanım araca yazılan bir kişi araç teslimine kadar arka camlar elektrikli mi manuel mi olacak bilmiyordu. Aradan geçmiş 8 yıl mantık değişmemiş...