Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sponsorumuz Oto Ahmet'e soru ve destek

frkanyavz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Merhabalar öncelikle,
    Sitenizi inceliyorum, bazı fotoğraflar, ürün bilgilendirmeleri, parça kodları eksik veya yeterli değil, bazı butonlarda aktif değil bilginiz olsun.Ankara için biz dükkana gelip alışveriş yaparız ama gerek şehir dışındaki üyelere gerek internet ortamına hitap etmek istiyorsanız biraz daha açıklayıcı ve bilgilendirici olmanızı öneririm. Bu işi gerek websitesi gerek instagram gibi ortamlarda çok iyi yapan firmalar mevcut yardımı olabilir.
    İyi Günler..
    Renault Clio 2017 ICON 1.5 DCI EDC

2. Teşekkür oto ahmet Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni oto ahmet liked this post
    Taylan
    oto ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Düşünceleriniz bizim için çok önemli paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum inanın her gün yeni güncellemelerle devam ediyoruz sizlere daha iyi hizmet vermek adına elimizden gelenin daha iyisini yapmaya çalışıyoruz eksiklerimizi tamamlıyoruz çok teşekkür ederim

Taylan
    oto ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı kskli111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 2011 model Megane 3 aracımda orjinal tomtom navigasyon mevcut.
    Hiçbir elektronik arızası olamamasına rağmen ekran açılmıyor ve AUX çıkışı çalışmıyor.
    Ancak radyo çalışıyor.
    Yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar bu sorun için elektronikçiyle görüşmenizi öneririm biz tam olarak sizlere yedek parça konusunda yardımcı olabiliriz teşekkürler

Teşekkür / Beğen
    Hayırlı işler Ahmet usta. Bende 1.4 Lpg'li Modus var. 10000 bakımı yapılacak. İstanbul'da olduğum için gelemiyorum. Bakım için 500 TL isteniyor, fazla geldi bana. Normal midir sizce? ve istanbul'da tanıdık usta var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

Parçalar için de siteye göz attım, ürün başlığında araç modeli açık olsa daha iyi olur. Örneğin Renault Modus Motor Yağı Bakım Seti diyor ama dizel mi benzinli mi yada 1.4, 1.6 fark ediyorsa bunun açıklaması olsa daha iyi olur gibi geldi bana

6. Teşekkür otoahmet Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni otoahmet liked this post

Teşekkür / Beğen
    Teşekkür ederim Değerli Yorumunuz İçin. Bakım Setlerinin açıklama Kısmını aşağıda bulanan açıklama kısmında yapıyoruz, genelde ama bundan sonra url kısmına da alırım.

aracınız motor yağ 5 litre 5w40 elf marka 145 tl yağ filtresi 25 tl hava filtresi 25 tl polen filtresi 25 tl 10 lik bakım bunlarda değişir toplam 220 tl
    istanbul da yönlendirecegim bir ustamız yok malesef

Teşekkür / Beğen
    Merhaba clio 3 faz 2 orjinal mais difüzör set arıyorum varmı siz de

Teşekkür / Beğen
    maalesef elimizde yok, araç şase numarasına göre servisten sipariş üzerine geliyor

Teşekkür / Beğen

Merhabalar aracımda hava akısmetresının borularını tutan bı parça bar arada o kopmuş adınıda bılmıyorm bana yardımcı olurmusunuz resimini gostersek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)