Yeni clio 5 sahipleri

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 5 hakkinda tecrube kazandikca burada paylasabiliriz arkadaslar

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 5 hakkinda tecrube kazandikca burada paylasabiliriz arkadaslar

Merhaba arkadaslar bende clio 5 sahibiyim artık gerci daha teslim alamadım haftaya insallah. yeni clio hakkinda tecrube kazandikca burada paylasirsak kolaylik olur die düşündüm. İzmirden herkese selamlar. Aracina kavusup kullanmaya baslayanlar varsa yakit kullanim vb konularda bilgi verirse sevinirim

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben de iki hafta önce Clio 5 joy xtronic siparişi geçtim bu hafta içerisinde teslim edilmesini bekliyorum. Kredisi nakiti her şeyi tamamlandı. Bugün gördüm de araç 13500 tl zam yemiş. Kafama bir nokta takıldı. Proforma fatura üzerinden ödemeyi gerçekleştirdim. Bu saatten sonra bayinin ana faturayı kesmesi gerekir mi yoksa teslimde mi kesmesi normal olan teslimde kesileceği söylendi.

can26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merak eden arkadaşlar için 350 kmlik tecrübelerimden bahsedeyim önceki aracım yeni ibiza fr donanım olarakta güzel bi araçtı fakat yalıtım,donanım olarak rsline daha tatminkar gidiş olarak bir tık geride kalıyor şanzıman faktöründen buda daha düşük yakıt tüketimi olarak geri dönüş yapıyor sanırım. Aynı trafik koşullarında 7.5 lt yaktığım önceki aracımla şu an için 6.8-7 lt gibi tüketimlerdeyim. Konfor,süspansiyon olarakta kıyaslarsam yine daha iyi olarak yorum yapabilirim. Multimedia,kadran gibi oyuncaklarlada sürüş keyifli hale geliyor. Tereddüt edilecek bir durum yok şu ana kadar benim için. Alan arkadaşlara kazasız belasız sürüş dilerim,niyetlenenlerede tavsiye ederim. Keyifli forumlar :)

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben de iki hafta önce Clio 5 joy xtronic siparişi geçtim bu hafta içerisinde teslim edilmesini bekliyorum. Kredisi nakiti her şeyi tamamlandı. Bugün gördüm de araç 13500 tl zam yemiş. Kafama bir nokta takıldı. Proforma fatura üzerinden ödemeyi gerçekleştirdim. Bu saatten sonra bayinin ana faturayı kesmesi gerekir mi yoksa teslimde mi kesmesi normal olan teslimde kesileceği söylendi.
Bildigim kadariyla asıl fatura arac motor numarasi belli olduktan sonra kesilebiliyor. İlk alirken sadece şase numarasi belli oluyor siparisi şase numarasından veriyorlar. Araç üretilince motor nunarasini bayiye söylüyorlar bayide o numaraya gore ilk vergisini yatirip faturasını kesiyor. Benim aracin motor numarasi gecen cuma belli oldu fatura kesildi. Evet bugün banada bilgi geldi ben touch paketini aldım bugün 12000 zam geldigini soylediler. Siz kaca aldiniz bilmiyorum ama umarim karli çıkarız

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merak eden arkadaşlar için 350 kmlik tecrübelerimden bahsedeyim önceki aracım yeni ibiza fr donanım olarakta güzel bi araçtı fakat yalıtım,donanım olarak rsline daha tatminkar gidiş olarak bir tık geride kalıyor şanzıman faktöründen buda daha düşük yakıt tüketimi olarak geri dönüş yapıyor sanırım. Aynı trafik koşullarında 7.5 lt yaktığım önceki aracımla şu an için 6.8-7 lt gibi tüketimlerdeyim. Konfor,süspansiyon olarakta kıyaslarsam yine daha iyi olarak yorum yapabilirim. Multimedia,kadran gibi oyuncaklarlada sürüş keyifli hale geliyor. Tereddüt edilecek bir durum yok şu ana kadar benim için. Alan arkadaşlara kazasız belasız sürüş dilerim,niyetlenenlerede tavsiye ederim. Keyifli forumlar :)
Şehir olarak nerdesiniz? Aracınız 1.0 mı 1.3 müdür?

can26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.0 şuan rs line da var hocam henüz unutmuşum o yüzden kusura bakmayın Eskişehir

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.0 şuan rs line da var hocam henüz unutmuşum o yüzden kusura bakmayın Eskişehir
tesekkurler Can bey kullandikca tecrubelerinizi okumak isteriz tekrar.

can26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne demek hocam seve seve :)

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor numarası da var aslında proformada herhalde araç gelene kadar fatura kesmeyip parayı kullanmayı düşündüler kendilerince. Neyse faturayı yarın kestireyim o zaman.