Radio ekran kaybolma sorunu

frudoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar
2018 megane sedan 1.6 joy aracım var. aldıktan 4-5 ay sonra uzun yolda radyoyu deneme fırsatım oldu ancak şunu farkettim. Belirli aralıklarla radyo ekranı gidip geliyor. ekran kendini kapatıyor ve geri geliyor bunu genellikle 2 sefer yapıyor daha sonra düzeliyor. Araç çalışmadığı zamanda yapıyor. Tamamen araçtan bağımsız bir şekilde bu arıza var. Yetkili servise ve genel merkeze ilettim. Yeni yazılım beklediklerini söylediler ancak 1 yıl oldu neredeyse daha yazılım gelmedi. Her ay arıyorum ve mail atıyorum. ancak sorun çözülmedi. Böyle bir sorun yaşayan var mı? varsa nasıl çözdünüz. teşekkürler.
hımmhımmhımm

mhreno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçta lpg varmı, sanki bende lpg takıldıktan sonra olmaya başladı

frudoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçta LPG yok

Barcel0na

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de bir süredir babamın aracını kullanmaya başladım. Icon 1.5 dci 2016 sonu ispanya fab çıkışlı. 49bin km'de. çok farklı dönem üretimi olsa da aynı sorunu gözlemledim. ekran arada bir gidiyor, dokununca veya kendiliğinden geliyor!

frudoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. radio ekran sorunu ile ilgili 2 yıl geçmesine rağmen bir ilerleme olmadı. bende bu yüzden multimedya ekran taktırdım. (tesla ekran) artık sorun yok:)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de bir süredir babamın aracını kullanmaya başladım. Icon 1.5 dci 2016 sonu ispanya fab çıkışlı. 49bin km'de. çok farklı dönem üretimi olsa da aynı sorunu gözlemledim. ekran arada bir gidiyor, dokununca veya kendiliğinden geliyor!
Aracın yazılım sürümü kaç acaba. Aynı araca sahibim ben bu sorunları yaşamadım, yaşamıyorum. Aracı ilk aldığımda 2.2.19.300 versiyon du sanırım o sıralar bazı sorunlar yarattı multimedya. Daha sonra üzerine 2 güncelleme yaptım sanırım, şimdi hiç bir problem yok.
Guncellemelerden birisinin radyo ile ilgili iyileştirmeler olduğunu biliyorum.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birkan61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 modeli 180.000km civarında, 2020 modelini halen 80.000km civarında kullanıyorum. Bu bahsettiğiniz özellikle uzun seyahatlerde başıma geliyor ve çözüme kavuşulmadı. Teyp aç kapa gibi şeylerde veya kendince hemen düzeliyor. Ciddi rahatsız etmiyor beni