Kadjar elektrikli bagaj ve cam ayna modül uygulaması

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektrikli bagaj kapağı ve cam, ayna kapama modül uygulamasını hakkıyla yerine getirebilecek Ankara'da yer bilen var mı?

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elektrikli bagaj bende yaptırmayı düşünüyorum ankarada, araştırdığım kadarıyla istanbulda softgarage bu işin ustası ve çoğu marka ve modellere onlar satış ve montaj yapıyor, eğer istenilirse ankarayada (tam emin değilim) ekip yönlendiriyorlar. :eyv

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elektrikli bagaj bende yaptırmayı düşünüyorum ankarada, araştırdığım kadarıyla istanbulda softgarage bu işin ustası ve çoğu marka ve modellere onlar satış ve montaj yapıyor, eğer istenilirse ankarayada (tam emin değilim) ekip yönlendiriyorlar. :eyv

Tam öğrenirseniz bilgilendirirmisiniz maliyetiyle birlikte yaptıralım güzel olur.

EXA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araca zarar vermeden yapacak bir yer bulursanız ben de yaptırabilirim.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hala kimseden ses çıkmadı bende bu işi yapan gerçekten usta birini bilmiyorum.

idemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Facebook grubunda cam-ayna modülü satan/takan var. Diğer illere modülü gönderiyor, yanında da montaj bilgisini gönderiyor. Herhangi bir elektrikçi yapar deniliyor.

lejypner26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba herkese
carvocal firması var seçeneklerde kadjar yok ama isterseniz bilgi alabilirsiniz.
fiyat konusunda fikir sabihibi olabilirsiniz en azından

https://www.carvocal.com/kategori/otomatik-bagaj-sistemleri

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5500 çok para ya

onur.d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alis veris sitesinin brinden aldim..aldigim kisi şablon vs yardimci oldu...Ayna ve cam modülünü kendim taktim..sorunsuz kullanmaktayim ama aynalardaki elektrik motoru cok tedirgin ediyor açılıp kapanırken motor resmen ıkınarak çalışıyor...(bunun modulle alakasi yok)