Megane 4 Icon ile Aranıza Katılıyorum

metinyesilkus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar 2020 Model Megane 4 1.3 TCe Icon araç ile aranıza katıldım. Opsiyon olarak;
-Elektrikli Açılır Panoramik Cam Tavan
-Long Screen
-18” Alüminyum Alaşım Jantlar
-Platin Gri

eklettim. 550 km oldu. Aracı Bursa’dan aldım. Bursa-Kocaeli, Kocaeli şehir içi, Kocaeli-Bursa-Kocaeli şeklinde karma bir mesafe kat ettim.
Aracı haftasonu teslim aldığım için ve HGS alma fırsatım olmadığından otoyol kullanmadım. Yol bilgisayarı 6 lt. ortalama tüketim ve 40 km. ortalama hız hesaplamış. Genel olarak memnunum, Apple Car Play kullanıyorum, multimedya uyumu ve akışkanlığını baya sevdim. Tek bir sıkıntım var bununla ilgili ama Apple Car Play ile alakası yokmuş onuda farkettim. Soruna gelecek olursam, multimedyadan 1 dakikayı geçmeyen aralıklarla sanki telefonda hey siri dersinizde müziği falan kesip mikrofonu açar ya, onun gibi bir bip sesi geliyor sonra tekrar normale dönüyor. Ne yaptıysam gideremedim bu bip sesini, bu konuda da söyleyeceklerinizi merakla bekliyor olacağım.

Ve Haşmetmeab’ları

RwJPrg.jpg

Son düzenleme:

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun yeni aracınız, kazasız sürüşler.

Bip sesi acaba navigasyon kaynaklı olabilir mi? Hız limitleri ve gerekli uyarılar esnasında birşey diyor olabilir. Navigasyonun (varsa) uyarılarını kapatıp denemenizi tavsiye ederim.

metinyesilkus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun yeni aracınız, kazasız sürüşler.

Bip sesi acaba navigasyon kaynaklı olabilir mi? Hız limitleri ve gerekli uyarılar esnasında birşey diyor olabilir. Navigasyonun (varsa) uyarılarını kapatıp denemenizi tavsiye ederim.
Teşekkür ederim R-Link 2 Üzerinden Navigasyonu kullanmıyorum, Hız limitlerini kapatıp denedim, Telefonun araçla bağlantısını kestim.
Gözden kaçırdığım bir yer var ama tespit edemedim.

The_End

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah aracınız çok güzel duruyor, Allah kazadan beladan korusun :)

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç ne kadara çıktı size fiyat olarak

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ailemize hoş geldin kardeşim, aracın hayırlı olsun...