Eller serbest açma kapama yardim!!!

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, daha önce araçtan uzaklaşınca aynalar kapanıyor kapılar kitleniyor, yaklaşınca aynalar açılıyordu, eğer tekrar araçtan uzaklaşırsam yine aynı şekilde aynalar kapanıyordu. (defalarca yaklaş uzaklaş açılıp kapanıyordu) şimdi uzaklaşınca aynalar kapanıyor kapılar kitleniyor, yaklaşınca açılıyor ama tekrar uzaklaşınca aynalar kapanmıyor. Kapıları açıp kapamam gerekiyor. Ddt4all ile bir sıkıntı yok ama bi ara telefondan pyclip ve ecu tweaker programlarını denemiştim sanırım onunla birşeyler ters gitti, onda uzman modu yok ve tam olarak ddt4all gibi değil, birden fazla ayar tek bir yazmayla devreye giriyor. sanırım bende de öyle bir hata oluştu. Neticede hangi ayarı değiştirdim bilmiyorum. Mümkünse doorlock, mirror ile yada alakalı başka bir ayarla ilgili sizin aracınızdaki parametreleri yollayabilir misiniz. Teşekkürler

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadım ben 1 yıl oldu arabayı alalı. Bende de hep aynı dediğiniz gibi. Ama sizde daha önce kapıya veya bagaja müdahale edilmediği halde sürekli açılıp kapanıyor olması ilginç.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadım ben 1 yıl oldu arabayı alalı. Bende de hep aynı dediğiniz gibi. Ama sizde daha önce kapıya veya bagaja müdahale edilmediği halde sürekli açılıp kapanıyor olması ilginç.

Öyle olduğunu çok iyi biliyorum çünkü yazın sıcağa maruz kalmasın diye branda örtüyordum, kart cebimde öne geçiyorum araç kitleniyor aynalar kapanıyor, yana yada arkaya geçip o bölgeleri bağlarken aynalar tekrar açılıyor, yine öne geçince tekrar kapanıyor, tekrar yana geçince yine açılıyordu hatta bazen branda işini halletmek için anahtarı uzak bir yere koyuyordum ki aynalar açıp kapanmasın..

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadım çözüm bulabilirsen haberleşelim.

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadım merhaba. Bugün servisteki bir arkadaşa sordum. Arabadan uzaklaşınca kapılar kilitlenip aynalar kapamıyormuş. Tekrar yaklaşınca kapılar ve aynalar açılıyormuş. Hiç bir müdehale etmeden uzaklasilirsa aynalar kapanmıyormuş. Aynaların kapanıp kapıların kilitlenebilmesi için kapi kolunun içine eli sokup çıkarıp ondan sonra uzaklasilacakmis o şekilde tekrar kapılar kilitlenip aynalar kapaniyormus. Bende denedim o şekilde oluyor. Demekki siz çadır çekerken kapıya istemeden dokunduğunuz için oluyormuş diye tahmin ediyorum.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadım merhaba. Bugün servisteki bir arkadaşa sordum. Arabadan uzaklaşınca kapılar kilitlenip aynalar kapamıyormuş. Tekrar yaklaşınca kapılar ve aynalar açılıyormuş. Hiç bir müdehale etmeden uzaklasilirsa aynalar kapanmıyormuş. Aynaların kapanıp kapıların kilitlenebilmesi için kapi kolunun içine eli sokup çıkarıp ondan sonra uzaklasilacakmis o şekilde tekrar kapılar kilitlenip aynalar kapaniyormus. Bende denedim o şekilde oluyor. Demekki siz çadır çekerken kapıya istemeden dokunduğunuz için oluyormuş diye tahmin ediyorum.

Olabilir. Fırsat bulunca inceleyeceğim

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Benim arabada da aynen bu şekilde çalışıyor GT Line için de bu şekilde.