Kadjar R-Link2 Sorunu. Lütfen Yardım Edin.

omerfurkanyakar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaklaşık 2 ay oldu halen çözemedim. piyasadaki ekranlar boş paket kadjar içinmiş. icon paket kadjar ile uyumlu piyasada cihaz bulamadım henüz.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaklaşık 2 ay oldu halen çözemedim. piyasadaki ekranlar boş paket kadjar içinmiş. icon paket kadjar ile uyumlu piyasada cihaz bulamadım henüz.

Aynen icon daki bazı özellikler r link ile çalışıyor o çin malı multimedya cihazları onları desteklemez, çıkma ürün alıp yetkili servise kurdurabilirsiniz.

omerfurkanyakar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen icon daki bazı özellikler r link ile çalışıyor o çin malı multimedya cihazları onları desteklemez, çıkma ürün alıp yetkili servise kurdurabilirsiniz.
çıkma ürünlerde "hırsızlık önleme sistemi aktif edildi" şeklinde uyarı alıyorum. servis ile malın çalıntı olup olmadığını bilmediği için çıkma ürünleri aktif etmiyor.

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Ben de 2015 model icon paket alarak aranıza katıldım versiyon 2.2
İphone bağlantısı sorunsuz çalışırken hiç bir android telefon bağlantısı yapamıyorum.her 5 sn de bir bağlantı kopup yeniden bağlanıyor.tek istediğim telefon görüşmesi yapabilmek.andoid auto bile istemiyorum.araç kullanırken telefonla konuşabilsem benim için yeterli olacak.güncelleme yapmak riskli diye yapamıyorum.yaparsam çözüm olur mu tabi o da net değil.hiç biryerde çözümü bulamadım.bilen var ve yardımcı olan olursa çok sevinirim.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç aynı model ben tlfn görüşmesi falan sorunsuz yapıyorum. Android Auto istiyorum haritası, sesli komut, müzik için ama normal Bluetooth bağlantısında sorunum yok farklı bir tlfndan bağlanıp deneyin cihazınızda sorun olabilir sonuçta Iphoneda sorun yok diyorsunuz.

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 farklı model android cihazla denedim.hepsi aynı 5 saniyede bir bağlanıp kopuyor.donanımsal sorun olsa iphone da sorun çıkarması lazım ama iphone da tüm özellikler çalışıyor.
Ama androide gelince sürekli yeni bağlanır gibi kesilip tekrar tekrar bağlanıyor.

idemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 model aracımı aldığımda bende de aynı problem vardı. sürüm 2.2 idi. Servise gittim, bluetooth ile bağlanamıyorum deyince sürümü 7'e yükselttiler. Bu şekilde çözülmüştü.

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncelleme yaptırırsam da rlink çökme ihtimali varmış.renault garantisini vermiyor maalesef

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncelleme yaptırırsam da rlink çökme ihtimali varmış.renault garantisini vermiyor maalesef
O çökme riski herşeyde var şimdi onlar varolan sistemi güncelleyecekler, eğer sistem güncelleme sırasında çökerse yani yarım kesilirse ki onlar takviye yapıyolar aküye falan kesinti olmasın diye. Sistem android sistem cep telefonu gibi düşünün sıfırdan program yüklenebiliyor içine aynı mantık.

sahsiyet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O çökme riski herşeyde var şimdi onlar varolan sistemi güncelleyecekler, eğer sistem güncelleme sırasında çökerse yani yarım kesilirse ki onlar takviye yapıyolar aküye falan kesinti olmasın diye. Sistem android sistem cep telefonu gibi düşünün sıfırdan program yüklenebiliyor içine aynı mantık.

400+kdv v7 sürümüne geçiş için mantıklımı Android Auto için en azından ?