Edc baskı balata

Yunus beg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar fluence 2013 model edc baskı balatam bitmiş olabilir dedim ne kadar dedim ustaya 9 bin kusur baskı balata 3 bin kusur volant birde işçilik 15 bin tl - - - Aman Allahım bu nee aklımı kaybettim - usta ee otomatik araçlarböyle dedi 1bir araştırdım Citroën c4, 308,elantra corolla hep uygun mesela corolla otomatik 2015 model 1200 ile 1700 arası, Citroën c4 ise 3.500 tl eskiden astra dan soğudum 5senedir fluence kullanıyordum şimdide fluence den soğudum uygun araç dedik yerli dedik bu ne yaa

Yunus beg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir tavsiyeniz varmı ayrıcaneden pahalı

Yunus beg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aradım parçacı ları sadece parçalar 12-13bin tutuyor

Yunus beg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizde internetten bakabilirsiniz edc baskı balata 9 bin volant hariç oda 3 bin toplam 12 bin sadeçe parça Allahaşkına bu neden üretiliyor altın dan mı kardeşim Citroën c4. yeni değiştirdi 4 bin volant ve işçilik dshil ustası şimdi 5 bin oldu demiş

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Söyle anlatayim elimden geldigince. Sanzimani sökmek toplamak oldukça zahmetli. Zamanında benim sanzimandan hafif yah kacagi vardı keceden olduğunu öğrendik. Kece 100 lora bile değil ama ortaya çıkan maliyet 4.000 lira. Bu islemin ne kadar zor bir yerde olduğunu gösteriyor. Hakkidir değildir ona yorum yapamam. Sizin durumda ise benim tahminimce hem baskı kem volan iscilik benim tahminimce maks 8-10.000 arası cikmasi lazım. Arastirmanizi iyi yapmanizi tavsiye ederim. Suanki fiyatını bilmiyorum ama baskı balata takiminin geçen seneki servis fiyatı 3.750 TL idi. Bence yine de elinizde bilgi olması adına değişecek parcalari servisten sormanizda fayda var. Zira özel servis her türlü yetkili servisin altında olmalı fiyat olarak.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
 iPhone'umdan gönderildi.