Koleos II Orjinal kablosuz şarj Montajı

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Talisman gurubundan Befe beyin videolarını izlerken verdiği bir bilgiyle yerli bir siteden temin ettiğim orjinal kablosuz şarj cihazının montajını gerçekleştirdim. Gayet makul bir fiyatla aracımızda kablosuz şarj özelliğini eklemiş oldum. Geşen kutu içersinden tüm montaj detayları çıkıyor ama Talismanla benzer olduğu için Befe beyin videolarından nasıl yapıldığını defalarca izleyip bende montajı gerçekleştirdim.

x09j00i.jpg

7ihplra.jpg

symsxuj.jpg

o94g0pa.jpg

q56iut7.jpg

2b1llc3.jpg

92560j5.jpg

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Elinize sağlık Erdal Bey.
Çok güzel olmuş. Bu orjinal aksesuar trim ile de uyumlu olduğundan, bence arabanın dizaynında eklenmiş bir parça gibi uyumlu duruyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Denediniz mi acaba? Telefonu ne kadar zamanda şarj ediyor?

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Elinize sağlık Erdal Bey.
Çok güzel olmuş. Bu orjinal aksesuar trim ile de uyumlu olduğundan, bence arabanın dizaynında eklenmiş bir parça gibi uyumlu duruyor.

Aynen , gayet uyumlu oldu bencede .

Denediniz mi acaba? Telefonu ne kadar zamanda şarj ediyor?

Malesef şarj süre testi yapmadım .

ozgurfree

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bu parçayı nasıl montaj yaptırabiliriz bende aldım İzmirde siz bunu nerede yaptırdınız parça elimde şuanda yardım rica ederim.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Merhaba bu parçayı nasıl montaj yaptırabiliriz bende aldım İzmirde siz bunu nerede yaptırdınız parça elimde şuanda yardım rica ederim.

Hayırlısı olsun Özgür bey , şirkette bir arkadaşımızla beraber monte etmiştik. Aslında basit sayılır , kutu içerisinden montaj kılavuzu da çıkıyordu. Öncelikle çift taraflı tutamaçların ve vitesin oradaki konsolunda sökülmesi gerekiyor. İzmir'de neredesiniz ?

ozgurfree

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun Özgür bey , şirkette bir arkadaşımızla beraber monte etmiştik. Aslında basit sayılır , kutu içerisinden montaj kılavuzu da çıkıyordu. Öncelikle çift taraflı tutamaçların ve vitesin oradaki konsolunda sökülmesi gerekiyor. İzmir'de neredesiniz ?
Teşekkür ederim İzmir hatay noktaya yakınım ben ters birsey yapmak istemiyorum. Özellikle elektrik anlamında...

Son düzenleme:

ozgurfree

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyse azmetik tamamladık gayet güzeloldu. Artan parçalar bunlar olacak yapacak arkadaşlar için :)
http://
b3ewj74.jpg

Ekli dosyalar

• b3ewj74.jpg
    b3ewj74.jpg
    573.2 KB · Görüntüleme: 13

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Elinize sağlık , güle güle kullanın.