R-Link2 Haritalarına Gelişmiş 3D Grafikleri ve 54 Farklı Harita Rengi Seçeneği Ekleme

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Baki paylaşımın için teşekkür ederim. Ben yükledim. V9 için hotfix dosyası işe yaramış. Gayet güzel çalışıyor.
Tekrar eline sağlık. Yakında bir video ile yükleme ve sonrasını paylaşacağım.

Turkbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Turkbey Üstadım merhaba, paylaşımın için çok teşekkür ederim. Bir Rus forum sitesinden Skin Patch 1.3 sürümünü yüklemiştim ve halen kullanıyorum. Bende Skin Patch 1.4 sürümünü bekliyordum. Ancak sizin paylaşımınızdan sonra aynı forum sitesinde yaptığım araştırmada, Skin Patch 1.4 sürümü ile ilgili hataların giderilmesine yönelik olarak 2'nci bir düzeltme gelecekmiş, yüklemede acele etmeyin, bekleyin biraz daha derim... Kolay gelsin...

İlk çıktığı zamandan beri 1.4 ve 1.4 hotfix i kurupkullanıyorum.Bazı hatalar var ama günlük kullanımı etkilicek sorun teşkil etmiyor.
Yazılımcı hotfix 2 de sorunları düzelticeğini söyledi..

Kurmak veya kurmamak size kalmış tabiki.Ama 1.3 sürüme göre çok çok daha iyi diyebilirim.

Turkbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baki paylaşımın için teşekkür ederim. Ben yükledim. V9 için hotfix dosyası işe yaramış. Gayet güzel çalışıyor.
Tekrar eline sağlık. Yakında bir video ile yükleme ve sonrasını paylaşacağım.

Teşekkür ederim Hakan abi.Sayende takibe aldığım konulardan biri zaten.

Baya zaman önce özelden bana mesaj atmışsın fakat uzun zaman ben foruma girmedim.Belki aylar sonra özel mesajına cevap verdim ama görebildin mi bilemiyorum.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Baktım özel mesajlara ama bulamadım. Kendi attığım mesajı da bulamadım. Kısıtlı mesaj saklama limiti olduğu için gelmemiş ya da yanlışlıkla benim tarafımdan silinmiş olabilir.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bence skin patch 1.4 çok daha iyi olmuş. Yol bilgisayarı bilgileri bence gayet güzel olmuş:

foudgjt.jpg

Turkbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
* Dosya adındaki tarih, yayınlanma tarihi değil, derleme içindeki dosyaların en son değiştirildiği tarihtir. Bu sürümü benzersiz bir şekilde tanımlamak için, numarası tarihle birlikte kullanılır: "v1.4 Sürüm 19_04_22"

Resmi olmayan haritalar için yamalar (yasaklandıkları ülkeler için radarların kilidini açmak ve "bölgenin haritası yok" mesajını kaldırmak dahil)
Kurulumdan sonra, her şey orijinalinde olduğu gibi olacak, ancak herhangi bir kartı takmak mümkün olacaktır.

Orijinaline tam dönüş (resmi olmayan haritalar silinecektir):

Cilt yaması 1.4 Hot Fix 2 26.05.23 (1.4 Hot Fix 1 04.05.23 sürümündeki değişiklikler):

• Gezgin arka planda ve widget'ta çalışırken hız uyarılarının bulunmadığı bir hata düzeltildi;
  • ayarlarda belirtilen zaman aralığıyla hız uyarısının bir tekrarı eklendi (0 - tekrarlamadan);

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Son düzenleme:

Judge48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cilt yaması 1.4 Hot Fix 2 26.05.23 (1.4 Hot Fix 1 04.05.23 sürümündeki değişiklikler):

• Gezgin arka planda ve widget'ta çalışırken hız uyarılarının bulunmadığı bir hata düzeltildi;
  • ayarlarda belirtilen zaman aralığıyla hız uyarısının bir tekrarı eklendi (0 - tekrarlamadan);

selamlar

dosyaları nereden indirebilirim 7.0 ... sürüm linklenmemiş