Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane 4 hb havalandırma sıcaklık sorunu

Teşekkür / Beğen

Megane 4 hb havalandırma sıcaklık sorunu

Arkadaşlar arabayı yeni aldım ve kurumsal bi şirketten aldığım için çok deneme fırsatım olmadı bu ve yazın aldığım için soğutmasında sıkıntı yoktu bu hafta yağmurluyken sıcaklığı açayım dedim ama 25 26 derecelerde bile sıcak üflemiyor ılık bi hava geliyor ama ne zaman high olursa klima derecesi , sıcak üflüyor hemen bi düşük dereceye çekiyorum 26.5a direk soğuk geliyor bu sorun normal mi anlamadım yani

2. Beğeni CLIO-IV liked this post
    CLIO-IV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kalorifer peteğinden olabilir... Normalde motor ısındıktan sonra 1. kademede bile hamam gibi sıcak hava vermesi gerek...
    Konu CLIO-IV tarafından (1 hafta önce Saat 14:37 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı alperenahlt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar arabayı yeni aldım ve kurumsal bi şirketten aldığım için çok deneme fırsatım olmadı bu ve yazın aldığım için soğutmasında sıkıntı yoktu bu hafta yağmurluyken sıcaklığı açayım dedim ama 25 26 derecelerde bile sıcak üflemiyor ılık bi hava geliyor ama ne zaman high olursa klima derecesi , sıcak üflüyor hemen bi düşük dereceye çekiyorum 26.5a direk soğuk geliyor bu sorun normal mi anlamadım yani
    Aynı sorun Talisman aracımda da var. Aracın hiçbir problemi yok ama ısıtma anlamında böyle saçma bir durum var. Çözüm var mı bilemiyorum.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Aristoteles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun Talisman aracımda da var. Aracın hiçbir problemi yok ama ısıtma anlamında böyle saçma bir durum var. Çözüm var mı bilemiyorum.
    Galiba kronik ama ben müsait bi zamanda klimacıya göstermeyi düşünüyorum eğer sizde bilgi alırsanız bilgilendirebilirmisiniz

Teşekkür / Beğen
    Alıntı alperenahlt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba kronik ama ben müsait bi zamanda klimacıya göstermeyi düşünüyorum eğer sizde bilgi alırsanız bilgilendirebilirmisiniz
    Bakıma götürdüğümde yetkili servise soracağım. Klima gazı falan hepsi sağlam. Son bakımda kontrol etmişler. Bence yazılımsal bir sorun var. Bilgi alırsam paylaşırım

Teşekkür / Beğen

Alıntı Aristoteles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakıma götürdüğümde yetkili servise soracağım. Klima gazı falan hepsi sağlam. Son bakımda kontrol etmişler. Bence yazılımsal bir sorun var. Bilgi alırsam paylaşırım
    Çok sevinirm aynı zamanda ben gidersem buraya yazarım sorunun ne olduğunu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)