Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pervane İptali, Otomatik Elektro Fan

Ersin ŞENTÜRK
    Solenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Elinize sağlık

cazibe93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Merhaba benim size bir sorum olacak sanırım bu arabalar hakkında baya bilginiz var. Benim aracım r12 1980 1300 cc bi araç. yadigar manevi değeri yüksek bi araç satmayı asla dşünmüyorum hastasıyım. Fakat şanzımanın 4 olması tek sıkıntım. bu aralar ses yapmaya başladı sanırım ömrü doluyor. 5 vites şanzımana çevirmek isiyorum fakat oto çıkmacılar ve tamirciler bana 1.3 motorun 5 vitesi kaldırmayacagını soyledi. Acaba sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?.. Çok sağolun teşekkürler şimdiden..

nugre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    selamünaleyküm fan müşürü yerini radyötörün şöfermahali tarafından radyötörün sağınamı soluna mı açtırdınız ben kendim soluna açtım 80 85 skoda fan müşürü 75 derece termostatla orta çi,zğiyle alt çizginin ortasında fan açıyor sizce bu normal mi teşekkürler

obsidian01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    hocam resimleri göremiyorum açanlar atabilir mi?

ftoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    2000 MODEL TOROSA YAPTIĞIM YENİLİKLER KISMINDA FARKLI OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ

cazibe93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı ftoros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000 MODEL TOROSA YAPTIĞIM YENİLİKLER KISMINDA FARKLI OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ

Abi kaputta ses yalıtımmı var?

''Renault12''
    ''Yaşanacak Otomobiller''

Teşekkür / Beğen
    89 torosa fan yapılabilirmi,.haraet poreblemi bilhassa konvoyda yazın.kaloriferi açmak zorunda kalıyorum. bilgiler hoşuma gitti fanı izmirde kime yaptırabilirim. ve fiat kaç tl.yi bulur.saygılar ömer ataç ksk.li.

ftoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı ataç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    89 torosa fan yapılabilirmi,.haraet poreblemi bilhassa konvoyda yazın.kaloriferi açmak zorunda kalıyorum. bilgiler hoşuma gitti fanı izmirde kime yaptırabilirim. ve fiat kaç tl.yi bulur.saygılar ömer ataç ksk.li.

bütün 12 ve toroslara fan takılır yanlız fanı çift taktırmanız gerekir. aracınız önden kazalı değilse öne takacağınız fanda sorun yaşamazsınız çünkü önden kazalı araçları ustalar yaparken şaseleri tam ölçüsüne göre yerine takmıyor ön panjur ve radyatör arasının mesafesi kısa oluyor o kısma fan olmuyor birde bu fanlar her yerde olmuyor. fiyat işçilik olarak ustasına göre değişir

Teşekkür / Beğen
    Selamın Aleyküm Aynı Sistemi Bende Yapmak İstiyorum Ama Uygun Fanı Bulamıyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim Mekanik Ve Elektrik Ustasıyım İstanbul trafiğinde dur kalk dur kalk sıkıntı oluyor kırmızıya yaklaşıyor ama önüm açıkken hararet yarıdan aşagıda duruyor önden radyatör hava aldığı için ama dur kalkda trafikte hava almıyor yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkür / Beğen

Tekrardan Merhaba Arkadaşlar Ben 1 Ay Araştırdım Sonunda Buldum 9 inç Klima Fanı Taktım Mekanik Pervaneyi Sökmeden Ön Tarafa Forumdan Ses Çıkmadı Sanırım Daha Kullananlar Kalmamış İstanbul Trafiğinde 3 Gündür Kullanıyorum Yarıdan Yukarıya Çıkardı İbre Şimdi Çıkmıyor Bence Gayet İyi Birşey Oldu Ulaşmak İsteyenler kksalneco60@gmail Üzerinden Mail Atarsalar Yardımcı Olurum Resimler Mevcuttur Buraya Yükleyemedim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)