Sayfa 21 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 1118192021
Toplam 206 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 206 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün Clio'na ne Yaptın ?

orakles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı SezginYes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 hafta önce 2. el aldığım Clio'mun sürekli media nav evo'su ile uğraşıyorum.
    Öncelikle Android sandığım sistem Windows CE çıkınca epey bir canım sıkıldı. Sonra Piyasadaki WinCE uygulamalarını çalıştırmayınca daha bir canım sıkıldı.
    Neyse ki burayı keşfettim burdaki güncellemeler ile 2015 haritasını 2018 yaptım. Derken Navigasyon ekranında sol alt köşede duran trafik olaylarını gösteren simgenin anlık canlı trafik olaylarını göstermediğini farkettim.
    Bu gün oturdum kendi cep telefonumda olan favori listemi Clio'mdaki navigasyona aktarmak istedim ama md (sanırım dosya doğrulama) dosyam olmadığı için kabul etmedi. Peşinden erkek sesi ekledim o çalıştı.
    Daha sonra TMC klasörüne Türkiye için olan canlı Trafik dosyasını ekledim. Bir kaç dakika şok oldum. Çünkü cep telefonum üzerinden internete bağlanıp anlık trafik sıkışıklığı bilgisi ne varsa hepsini indirdi, gösterdi
    Bugün Clio'mu daha çok seviyorum
    Cep telefonu üzerinden mediaNavı internete nasıl bağladığınızı anlatabilir misiniz acaba ?

sembolist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Clio4 icin paspas aldim hani şu 3d li olanlardan havuzlu ama debriyaja basinda paspasa takiliyor uygun nerden bulabilirim.

Alikurt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    2011 clio 3 otomatik şanzıman
    Öncelikle selamın aleyküm 2011 clio 3 1.6 16 valf otomatik şanzıman yağı ne kadar koyulması bide markası nedir vites parktaykenmi tapasını açmam gerekir ufak bir bayırda 90ı geçmiyor yardımcı olursanız çok iyi olur

Emcekare1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ayna sinyalini değiştim. Trim seti olmadığı için uğraştırdı biraz
    CLIO 1.5 DCI JOY

Teşekkür / Beğen
    Aracı alalı daha bir hafta oldu ama daha yeni yıkama yaptım. Bir de içine koku aldık eksiği bol ama yavaş yavaş artık.

memolikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

dün kil hamuru ile temizlendik parladı ondan önceki gün de arka plaka ünitesini gri renkli ile değiştirdim kendisi siyahtı gri aldım taktım bugün de lpg afr ayarı yaptırdım arıza ışığı yakıyordu ayarsızlıktan dediler şimdi çekiş te yakıtta iyi oldu bakalım nasıl olacak

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    19 EUROPAşkı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)