Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iLK MARŞTA ÇALIŞMAYAN MEGANE 3 1.6 BENZİNLİ.....

Teşekkür / Beğen

ne yaptiniz kardes, sorununuz düzeldi mi? ayni sorun bendede var. manyetik kaptör olabilir mi acaba. bobinlerim saglammiş. degiştirmeye gerek yokmus. manyetik kaptör diye birsey varmış.. o olabilir mi acaba? bilen var mi yardimci olabilecek

Teşekkür / Beğen
    Alıntı ressam58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş keşke pompa olsa alırız bi tane biter mesele....Ama malesef...ben dediğini kaç kez yaptım yok yok yok.....
    . ne oldu sorununuz düzeldi mi?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı ressam58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş keşke pompa olsa alırız bi tane biter mesele....Ama malesef...ben dediğini kaç kez yaptım yok yok yok.....
    Alıntı cantekin67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaptör arızası olabilir.
    usta ayni sorun bende de var .. sogukda zor calisiyor.. ama yaz aylarinda sikinti yok.. sana nasil ulasabilirim? tamir icin..

Öğretmen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ayni sorun bende de var arkadaslar. Sorunu cozenler lutfen cozumu yazsin.

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar forumu gezerken bu konuya takıldım.yazılanların hepsini de okudum.bu sorunu birebir yaşamış biriyim.Sorunu sonunda çözdük.Yorum yazan arkadaşlardan kimse KRANK SENSÖRÜ ve SOKETİ adlı parçadan bahsetmemiş.Bu parçanın arızalı olup olmadığını kendiniz de test edebilirsiniz.Aracınızı çalıştırmadan önce bir kişi motorun sağ tarafında 20-25 cm derinde motor dışına monte bir parça var. Marş esnasında bu parçaya bir kişi ulaşıp soketi ve sensörü oynarsa ve araç çalışırsa bilin ki bu parçadandır bütün sorunlarınız.Bu sensör 50 tl civarı,soket ise 15 tl dir.Arkadaşlar sorununuz bu parçadan ise lütfen buraya dönüş yapınız.Kazasız günler dilerim.

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar sorunum çözüldü.. sorun benzinden kaynaklanıyor.. Yetkili servis yakiti (Benzini) BP den al düzelir dedi.. Hadi canim öyle şey mi olur dedim..önce inanmadım, sonra 1 kutu benzin deposuna würthz benzin katkisi koydum.. sonra şansımı bir deneyim dedim.. Allah nazardan korusun 1 senedir Benzini BP den aliyorum, sikinti yok

7. Teşekkür coskun34 Mesaja Teşekkür Etti.
    Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı sahinmurat151 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sorunum çözüldü.. sorun benzinden kaynaklanıyor.. Yetkili servis yakiti (Benzini) BP den al düzelir dedi.. Hadi canim öyle şey mi olur dedim..önce inanmadım, sonra 1 kutu benzin deposuna würthz benzin katkisi koydum.. sonra şansımı bir deneyim dedim.. Allah nazardan korusun 1 senedir Benzini BP den aliyorum, sikinti yok
    Öncelikle geri dönüş için teşekkürler forumun asıl amacı da yardımlaşmak, sorun ve çözümleri ni paylaşmak. Acaba enjektör temizleyici nin faydası da olmuş olabilir mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler