Sponsorlar dışında mal satılması hakkında...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Renault Fan Club forumunun resmi yedek parça tedarikçisi Saypar Otomotiv t dışında forum üzerinden ticaret yapılmamasını rica ediyoruz.
Sayın üyelerimizinde alışveriş yaparken bu iki tedarikçimizi tercih etmelerini ve bu sayede forumumuza azda olsa maddi katkıda bulunmalarını bekliyoruz...:eyv

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Buna sanırım üyelerin elinde olan işine yaramayan ve satmak istedikleri parçalar dahil değil?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Evet Ersel,bahsi geçen ürünler sıfır yedek parça ve modifiye malzemeleridir...

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Evet Ersel,bahsi geçen ürünler sıfır yedek parça ve modifiye malzemeleridir...

Biz birbirimize sormuş olalım da abi sonra üyelerin kafasına takılmasın bu soru. ;)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yapılması gereken bir uyarıydı, üyelerimiz araçlarından çıkardığı parçaları satılıklar bölümünden satabilir ama sıfır yedek parça ve modifiye parçalarında sponsorlarımıza saygılı olmak zorunda...

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
karara saygı duyuyorum siteden bişeyler isteyen ve alan 4-5 arkadasın isteklerini iptal ediyorum "parasıylada olsa"
özellikle burdan dönüp msn den birsey isteyen olursa ters cevap alır hiç bosa ısrar etmesinler daha yarım saat once hiçbir karım olmamasına ragmen 2 arkadasa yarım saat laf anlattım dahada anlatamam yardımcıda olamam
sponsorluk kavramına gore sponsorların ne kadar bagladıklarınıda merak ettim ona göre hareket edelim bizde

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karara saygı duyuyorum siteden bişeyler isteyen ve alan 4-5 arkadasın isteklerini iptal ediyorum "parasıylada olsa"
özellikle burdan dönüp msn den birsey isteyen olursa ters cevap alır hiç bosa ısrar etmesinler daha yarım saat once hiçbir karım olmamasına ragmen 2 arkadasa yarım saat laf anlattım dahada anlatamam yardımcıda olamam
sponsorluk kavramına gore sponsorların ne kadar bagladıklarınıda merak ettim ona göre hareket edelim bizde

Hakkını yiyemem demin yarım saat bizimle ilgilendi saolsun :)

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence yerinde bir karar olmuş

turk_er

Türker BARIŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede yerinde bi karar olmuş...

By_Clio

Kayıtlı Üye