CLIO IV medi@skin En kaliteli video formatı

AFACAN55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tekrar merhaba.
Öncelikle medi@skin olayını ve video çalıştırma işini hallettim forumdaki arkadaşlar sağolsunlar hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

LÜTFEN VIDEOYU HD İZLEYELİM

BELKİ YARDIMIM DOKUNUR
EN KALİTELİ VE FPS DÜŞÜRMEDEN (DONMA YAPMADAN) OYNATAN VİDEO FORMATINI DENEDİM VE BULDUM.

ÖNCELİKLE http://www.gezginler.net/indir/atube-catcher.html Linkinden aTube Catcher programımızı indiriyoruz. Ve kurulumunu yapıyoruz.

DAHA SONRA www.youtube.com sitesinden indireceğimiz videonun linkini kopyalayıp programda URL del Video yazan kısmına yapıştırıyoruz.

SONRA Altında Output profile yazan bölümden AVI DivX MPEG4 yazan video formatını seçiyoruz.

DOWNLOAD a tıklayıp indiriyoruz. bu sırada bize videonun hangi formata çevireleceği hakkında küçük bir ekran çıkacak oradan seçmemiz gerekecek olan formatı ben resim dosyası olarak koydum.

bgbQBd.jpgJ72dDo.jpg

Ekli dosyalar

• bgbQBd.jpg
    bgbQBd.jpg
    89.9 KB · Görüntüleme: 1

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu konuyu daha önce açmamışmıydın ?

AFACAN55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu olarak açmadım başka bir konu altında paylaşmıştım.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynısını mustafa abi daha önceden paylaşmıştı zaten :) tekrar hatırlatma olmuş oldu

berkay956

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba bu şekilde yaptım ama videolarda takılma hala olmakta özellikle kalabalık sahnelerde?

mustafasaglamca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba
aynı şekilde videoları indiriyorum ancak seçince sadece ses çıkıyor görüntü çıkmıyor sebep ne olabilir ?

hasanbozkurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herşey iyi hoşta bu kisimda bizim birşey seçmemize gerek varmi sanki kendi otomatik orda seçmemiz gerekeni seçip veriyor gibi dogru mu yani yoksa biz senin seçtigini arayip bulmamiz mi gerekiyor ?? Burayi anlamadim

arkadaşlar tekrar merhaba.

j72ddo.jpg

hasanbozkurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı şekilde yapıyorum ollmuyor bi yardımcı olsan paylaştıktan sonra bırakmasan konuyu

Arkadaşlar tekrar merhaba.
Öncelikle medi@skin olayını ve video çalıştırma işini hallettim forumdaki arkadaşlar sağolsunlar hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

LÜTFEN VIDEOYU HD İZLEYELİM

​
BELKİ YARDIMIM DOKUNUR
EN KALİTELİ VE FPS DÜŞÜRMEDEN (DONMA YAPMADAN) OYNATAN VİDEO FORMATINI DENEDİM VE BULDUM.

ÖNCELİKLE http://www.gezginler.net/indir/atube-catcher.html Linkinden aTube Catcher programımızı indiriyoruz. Ve kurulumunu yapıyoruz.

DAHA SONRA www.youtube.com sitesinden indireceğimiz videonun linkini kopyalayıp programda URL del Video yazan kısmına yapıştırıyoruz.

SONRA Altında Output profile yazan bölümden AVI DivX MPEG4 yazan video formatını seçiyoruz.

DOWNLOAD a tıklayıp indiriyoruz. bu sırada bize videonun hangi formata çevireleceği hakkında küçük bir ekran çıkacak oradan seçmemiz gerekecek olan formatı ben resim dosyası olarak koydum.

bgbQBd.jpgJ72dDo.jpg

Ekli dosyalar

• bgbQBd.jpg
    bgbQBd.jpg
    89.9 KB · Görüntüleme: 1