Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CLIO IV medi@skin En kaliteli video formatı

AFACAN55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

CLIO IV medi@skin En kaliteli video formatı

Arkadaşlar tekrar merhaba.
    Öncelikle medi@skin olayını ve video çalıştırma işini hallettim forumdaki arkadaşlar sağolsunlar hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

LÜTFEN VIDEOYU HD İZLEYELİM

BELKİ YARDIMIM DOKUNUR
    EN KALİTELİ VE FPS DÜŞÜRMEDEN (DONMA YAPMADAN) OYNATAN VİDEO FORMATINI DENEDİM VE BULDUM.

ÖNCELİKLE http://www.gezginler.net/indir/atube-catcher.html Linkinden aTube Catcher programımızı indiriyoruz. Ve kurulumunu yapıyoruz.

DAHA SONRA www.youtube.com sitesinden indireceğimiz videonun linkini kopyalayıp programda URL del Video yazan kısmına yapıştırıyoruz.

SONRA Altında Output profile yazan bölümden AVI DivX MPEG4 yazan video formatını seçiyoruz.

DOWNLOAD a tıklayıp indiriyoruz. bu sırada bize videonun hangi formata çevireleceği hakkında küçük bir ekran çıkacak oradan seçmemiz gerekecek olan formatı ben resim dosyası olarak koydum.

Mustafa USTA
    T.C Vatandaşı

*USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bu konuyu daha önce açmamışmıydın ?

AFACAN55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Konu olarak açmadım başka bir konu altında paylaşmıştım.

4. Beğeni *USTA liked this post
    or_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    aynısını mustafa abi daha önceden paylaşmıştı zaten tekrar hatırlatma olmuş oldu

6. Beğeni *USTA liked this post
    berkay956 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    merhaba bu şekilde yaptım ama videolarda takılma hala olmakta özellikle kalabalık sahnelerde?

Teşekkür / Beğen
    merhaba
    aynı şekilde videoları indiriyorum ancak seçince sadece ses çıkıyor görüntü çıkmıyor sebep ne olabilir ?

Teşekkür / Beğen
    Herşey iyi hoşta bu kisimda bizim birşey seçmemize gerek varmi sanki kendi otomatik orda seçmemiz gerekeni seçip veriyor gibi dogru mu yani yoksa biz senin seçtigini arayip bulmamiz mi gerekiyor ?? Burayi anlamadim

Alıntı afacan55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tekrar merhaba.

Teşekkür / Beğen

aynı şekilde yapıyorum ollmuyor bi yardımcı olsan paylaştıktan sonra bırakmasan konuyu

Alıntı AFACAN55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrar merhaba.
    Öncelikle medi@skin olayını ve video çalıştırma işini hallettim forumdaki arkadaşlar sağolsunlar hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

LÜTFEN VIDEOYU HD İZLEYELİM

​
    BELKİ YARDIMIM DOKUNUR
    EN KALİTELİ VE FPS DÜŞÜRMEDEN (DONMA YAPMADAN) OYNATAN VİDEO FORMATINI DENEDİM VE BULDUM.

ÖNCELİKLE http://www.gezginler.net/indir/atube-catcher.html Linkinden aTube Catcher programımızı indiriyoruz. Ve kurulumunu yapıyoruz.

DAHA SONRA www.youtube.com sitesinden indireceğimiz videonun linkini kopyalayıp programda URL del Video yazan kısmına yapıştırıyoruz.

SONRA Altında Output profile yazan bölümden AVI DivX MPEG4 yazan video formatını seçiyoruz.

DOWNLOAD a tıklayıp indiriyoruz. bu sırada bize videonun hangi formata çevireleceği hakkında küçük bir ekran çıkacak oradan seçmemiz gerekecek olan formatı ben resim dosyası olarak koydum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)