TomTom Carminat (live olmayan) Harita Güncelleme... ÇÖZÜLDÜ.

mslck

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler bilgiler için, forumun linkini verebilir misiniz ? Yada yurt dışı sitelerde nasıl geçmiş konu acaba? hafıza kartı ile de belki dosyası yüklenebilir...

Son düzenleme:

Lampetia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam kart ile yükleme yapamayız. Çünkü gizlenmiş hafıza. Hatta bu eproomda bile olabilir.

mslck

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, ben sorunumu çözdüm, memlekete ziyarete gitmişken oradaki servise bi uğrayayım dedim. Memleket candır... Yetkili servise bile buradakinden daha rahat gidiliyor, tepretoğullarında bir çalışan ayaküstü teybin sökülmesi lazım deyip savmıştı, Sivas'taki yetkili servis bir bakalım cihaza bağlayalım önce dedi. 10 dk içinde de çözdü, yanında duramadığım için göremedim ama bana söyledikleri teybin yazılımını güncelledikleri ve sorun şu anda çözüldü. Ücret te "20-30 lira birşey bırakırsan yeterli" kıvamında...

ozgunsalih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Düzgün bir şekilde çalıştı, mevcut hafıza kartının yedeğini alıp onu kullandım. Harita olarak da daha güncel 980 olanı kullandım.
Tek problem, eski yer imlerimi aktaramadım.
Emeğinize sağlık

mahmut65

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bende aynı sorun vardı dün çözdüm navigasyonun kartı yoktu bende boş bir kart taktım oraya cihaz kendisi "loopdir" klasörünü yükledi ilk sayfada denileni yaptım olmadı sonra tom tom indirme lingi var ordan indirim pc de sanırım loopdir klasörü ile eşleşinde indirmeye izin verdi kurdum şu anda çalışıyor servis bende 900 tl istemişti kendim 2,3 saat uğraşarak hallettim.

hasanatac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TomTom link adresi

arkadaşlar bende aynı sorun vardı dün çözdüm navigasyonun kartı yoktu bende boş bir kart taktım oraya cihaz kendisi "loopdir" klasörünü yükledi ilk sayfada denileni yaptım olmadı sonra tom tom indirme lingi var ordan indirim pc de sanırım loopdir klasörü ile eşleşinde indirmeye izin verdi kurdum şu anda çalışıyor servis bende 900 tl istemişti kendim 2,3 saat uğraşarak hallettim.

Merhaba,
tom tom indire link adresini yazabilir misin?

xxxkolcuxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam 2011 model aracım var dediğiniz gibi yaptım ama hartia linki kaldırılmış tekrar upload edermisiniz? Acil Yarın Uzun Yola çıkacağım.

xxxkolcuxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalr 2011 model renault latitude aracım var. Carminant harita linkiniz kaldırılmış acaba benim için tekrar upload edebilir misiniz .Teşekkürler...