Scenic 3 Bagaj Havuzu

DüşVeMavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, Scenic 3 aracım için bagaj Havuzu almak istiyorum. Kullananlarınız varsa yorum alabilir miyim? nerden aldınız? malzeme kalitesi nasıl? kullanışlı mı ? teşekkürler.

sabri çağlayan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, Scenic 3 aracım için bagaj Havuzu almak istiyorum. Kullananlarınız varsa yorum alabilir miyim? nerden aldınız? malzeme kalitesi nasıl? kullanışlı mı ? teşekkürler.
YPS plastikten almıştım. Grand scenic için gayet memnun kaldım. Koltukları açtığımda halı gibi rulu yapıyorum yola devam ediyorum.

mgurel79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba;

Biraz geç olmuş ama, bend n11 den aldım, gayet memnunum, toz pislik su vs aktığında çıkarıp temizlemesi kolay, sıkıntı olmuyor kullanışlı bişey.

motie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim aracım da Grand Scenic III 2013 model ve yedi koltuk var. Benim araca en uygun bagaj havuzu hangisidir, alıp tecrübe eden var mı acaba?

codenamesensa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim aracım da Grand Scenic III 2013 model ve yedi koltuk var. Benim araca en uygun bagaj havuzu hangisidir, alıp tecrübe eden var mı acaba?

Bende 2012 Grand Scenic 7 Koltuk aracıma YPS Plastikten sipariş ettim. Gelince tecrübelerimi paylaşırım.

codenamesensa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2012 Grand Scenic 7 Koltuk aracıma YPS Plastikten sipariş ettim. Gelince tecrübelerimi paylaşırım.

YPS Plastikten aldığım bagaj havuzu bugün elime ulaştı. Öncelikle ürünün paketi çok güzel geldi. Kalın karton içinde eğilmeden bükülmeden gelmiş. Ürün araca birebir uydu. Ben YPS’yi tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
YPS Plastikten aldığım bagaj havuzu bugün elime ulaştı. Öncelikle ürünün paketi çok güzel geldi. Kalın karton içinde eğilmeden bükülmeden gelmiş. Ürün araca birebir uydu. Ben YPS’yi tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayırlı olsun güle güle kullanın