2015 G3 KANGOO Koltuk ısıtma arka cam otomatiği ????

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aradâ koltuk isitmasinin da tesisati var onuda yaptiriyorum resimleri paylasacagim fakat arka cam otomatigi icin kapi degismeli dedi cunku camin girecegi kanal yok :)) neyse o biraz beklesin

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste vardır istek yapsınlar gelir neden yok diyorlar :)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bu aradâ koltuk isitmasinin da tesisati var onuda yaptiriyorum resimleri paylasacagim fakat arka cam otomatigi icin kapi degismeli dedi cunku camin girecegi kanal yok :)) neyse o biraz beklesin
Koltuk ısıtma için koltuğun içinde ısıtıcı ped olması lazım sadece tesisat yetmez . Koltuk ısıtma işini ne yaptınız ?

34VR1415

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuk ısıtma için koltuğun içinde ısıtıcı ped olması lazım sadece tesisat yetmez . Koltuk ısıtma işini ne yaptınız ?

34VR1415

İçinde pet yoktu fakat pet için gerekli yerler vardı bende hazır satılan cakmaklık ile kullanılan pedlerden aldım ve içine yerleştirdim cakmaklıgın altından da paralel alıp el frenin oraya tuş koydum gayet güzel de ısıtıyor :)

YunusİBİŞ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde o ortadaki boş yer varya grip kontrol ile cruise control un arasında orası dolu olan varmı yada yabancı ülkelerde ne tuşu var orda belki altında tesisatı vardır sizce olabilir mi
bende exclusive modeli var 6 ileri 110 luk. grip kontrol ile cruise kontrol tusları arasındaki bos dediğin yerde bende start-stop (kırmızı ışık yanınca susuyo debriyaja basınca çalısıyo) aktif veya iptal etme tuşu var

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
start stop tesisatı bendede var..da kullanmıyorumki olsada kullanmıcam o yüzden uğraşmıyorum..hatta bende orjinal sensör tesisatıda var..bi tuş yok sadece ses veren tip..onuda yapmadım..koltuk altına gelen kabloların ben airbag ile alakalı olduğunu düşünüyorum..