Stepway için Kolçak

sardan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba herkese 2015 model stepway için kolçak ihtiyacım var.
forumda arama yaptım ancak bilgi göremedim.

İnternette de araştırdım ama çok farklı modeller var. Dacia serviste sordum 425 TL dediler.
Acaba ekonomik ve uyumlu bir çözüm bulan var mı?

Hepsiburada da şöyle bir örnek buldum acaba olur mu?
http://www.hepsiburada.com/m-comfor...08815?productId=otm308815&categoryId=20036491

qoray009

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar iyi günler öncelikle,
ben de yeni sandero stepway 90bg easy r aldım 1 haftaya gelecek. aracın tüm özelliklerini araştırdım , tipi de çok hoşuma gitti ve aldım. araçla ilgili çok fazla soru işareti yok kafamda çünkü verebileceğim para belliydi ve ne olduğunu bilmeyeceğim bir araba alacağıma 0 km dacia aldım benim beklentilerimi karşılayacaktır buna da eminim.
siz tecrübeli dacia kullanıcılarına sormak istediğim birkaç soru var sadece qw
1. soru: dediklerine göre araçta yol bilgisayarı varmış fakat açık gelmiyormuş , bunu serviste açtırabilir miyim ??
2. soru: Araçta olmayıpta istediğim sadece 2 özellik var , arka cam otomatiği ve park sensörü. bunları servisinde mi yaptırayım yoksa sanayide de yaptırsam olur mu ??

kzmyasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski model stepway ların vides devamını takıyosun onun üstüne istedinin kol dayamayı bağlata biliyorsun
hemde daha güzel oluyo orjınalı gibi oluyor

kzmyasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğru bu özellikler kapalı geliyo ve istersen açtıra biliyosunuz servislerin yol bilgisayarını açtığını duydum ama yokuşkalkışta sıkıntı cıkarıyo diye duydum isterseniz sanayide açtırabiliyorsunuz ben açabiliyorum mesala kendi aracıma açtım ve dağa bircok opsiyon ekledim 2013 stepwayım var sanayide dükkanım var motorteknisyeniyim

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğru bu özellikler kapalı geliyo ve istersen açtıra biliyosunuz servislerin yol bilgisayarını açtığını duydum ama yokuşkalkışta sıkıntı cıkarıyo diye duydum isterseniz sanayide açtırabiliyorsunuz ben açabiliyorum mesala kendi aracıma açtım ve dağa bircok opsiyon ekledim 2013 stepwayım var sanayide dükkanım var motorteknisyeniyim

hangi özellikleri açılabiliyor bu arabaların