Sayfa 79 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 296976777879
Toplam 789 adet sonuctan sayfa basi 781 ile 789 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

umitozcomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

[QUOTE=selim_ugur;1028361]sizin adam akıllı bir servise gıtmenız lazım... trim sesler genellikle videoda gozuken yerden geliyor,

Video harika referans oldu öncelikle teşekkür ederim bunun için. Bunu bizim mi yapmamız lazım servis yapıyor mu?

Asıl sorun zaten bizim Mersin servisinde. Aracın bu sorunlarını yazdırıyorum aracı servise bırakıyorum akşam aracınız hazır diyorlar almaya gidiyorum ve bunlarla karşılaşıyorum. Ben haftada iki kere şehir dışına çıkıyorum mecburum sürekli arabayı servise taşıyorum. Evimle servisin arasıda çok uzak Gürsoy otoyla ne yapacağımı bilemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Beğeni selim_ugur liked this post

Teşekkür / Beğen
    Benim 2 sorum olacak Kadjar kullanan arkadaşlara, ben yeni aldım yaklaşık 20 gün oldu Kadjar 1.5 DCI EDC 17" jant ICON paketi. Ancak aracım 1400 km oldu 6.8 lt ortalama gösteriyor. Ama kitapçıklarında 3.8 diyor. Bu nedendir. 2. sorumda daha önce Dacia Sandero Stepway aracım vardı. Iphone da Youtube üzerinden herhangibir video açtığımda sesi araç içine alabiliyordum. Valla bulamadım bir türlü Rlink 2 de. Şimdiden teşekkürler.

karacamelih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Arac daha yeni bismillah direk 3.8 yakmaz. Zaten boyle bi degeri biraz zor gorursunuz.

Kadjar 1.5 dci Edc Icon Cosmo Mavi

5. Beğeni selim_ugur liked this post

Teşekkür / Beğen
    Peki göreceğim değer maksimum ne olur ?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı barbos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki göreceğim değer maksimum ne olur ?
    Ben istanbulda maksimum 5.6, uzun yolda 4.1 litre görüyorum. 1.5 dci edc.

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK
    selim_ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    [QUOTE=umitozcomert;1028390]
    Alıntı selim_ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin adam akıllı bir servise gıtmenız lazım... trim sesler genellikle videoda gozuken yerden geliyor,

Video harika referans oldu öncelikle teşekkür ederim bunun için. Bunu bizim mi yapmamız lazım servis yapıyor mu?

Asıl sorun zaten bizim Mersin servisinde. Aracın bu sorunlarını yazdırıyorum aracı servise bırakıyorum akşam aracınız hazır diyorlar almaya gidiyorum ve bunlarla karşılaşıyorum. Ben haftada iki kere şehir dışına çıkıyorum mecburum sürekli arabayı servise taşıyorum. Evimle servisin arasıda çok uzak Gürsoy otoyla ne yapacağımı bilemedim.

aracın basında duracaksınız, onları daraltacaksınız, birazda şikayet edeceksınız, sesinizi yukseltın, aracı teslım almadan tek tek müşteri temsilcisi ile beraber test edin, gerekırse aracı deneme testıne cıkarın, beraber, baktınız sızınle igilenmiyorlar, dediklerinizi yapmıyorlar, Renault maise şikayet yazın... ertesi gun sizi arayacaklardır

9. Beğeni Atmaca_53 liked this post

Teşekkür / Beğen
    Alıntı umitozcomert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sıkıntı benim aracımda da var. Araç son durmaya yakın kendini 1. Vitese atarken vuruyor ve ses geliyor alt taraftan. Diğeride tam kırmızı ışık gibi biryere geldiğinde durmaya yakın tekrar hareketlenmem gerekirse vites 2 deyken düz vites araç devirsiz kalırmış gibi titreme yapıyor. Siz servisten herhangi bir bilgi alabildiniz mi?

Aracım Ankara cihan otoda 2 gün kaldı,debriyaj seti komple değişti,program güncellendi.5645 tl fatura çıktı,hepsi garantiden karşılandı.
    Şimdi aracım pamuk gibi,hiç bir şikayetim yok çok şükür.

11. Beğeni sentimental liked this post

Teşekkür / Beğen
    Merhabalar 2017 1.5 dci manuel touch+ muson paket aracimi gecen hafta teslim aldim. Dikkatimi ceken bir ayrinti var. Sizlerde de ayni mi acaba ? Cam lari acarken kapi iç tarafi plastik aksamlarin iceriye dogru hafif vakum gibi göçtüğünü görüyor musunuz ??? Yoksa bu bir problem mi ??

Teşekkür / Beğen

Bende 2 senedir var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 8 misafir)

1. RATCI