Sayfa 80 Toplam 80 Sayfadan BirinciBirinci ... 307077787980
Toplam 796 adet sonuctan sayfa basi 791 ile 796 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

Teşekkür / Beğen

Alıntı tugruldemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    start stop düzgün çalışmıyor takılıyor
    şöför camından kapalı olduğu zaman rüzgar sesi geliyor
    klima çalışırken devreden çıkıyor sıcak üflemeye başlıyor sonra devreye giriyor soğuk üflüyor servis çözüm bulamadı
    vites körüğü derisi yırtıldı garantiden değiştiler
    üstündeki lastikler michelin olmasına rağmen yol tutuşu iyi değil
    1.2 touch benzin

bunların dışında kesinlikle çok keyifli bir araç
    geçmiş dönem klima sorununu laguna da yaşadım. en son rica ettim klimanın konsoldaki tuşların olduğu paneli değiştirtdim.
    tespitim doğru çıktı. panel değişikliği ile klima sorunu çözüldü. sonuçta klimanın beyni orada. sizdede aynı sorun var.
    araç yüke binince motor çeksin diye klima devreden çıkıyor bu normal derseler inanmayın. hiçbir aracın özelliklerinde yada kitabında böyle bir bilgi yok. sorun klimanın beyninde...

karacamelih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı tugruldemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    start stop düzgün çalışmıyor takılıyor
    şöför camından kapalı olduğu zaman rüzgar sesi geliyor
    klima çalışırken devreden çıkıyor sıcak üflemeye başlıyor sonra devreye giriyor soğuk üflüyor servis çözüm bulamadı
    vites körüğü derisi yırtıldı garantiden değiştiler
    üstündeki lastikler michelin olmasına rağmen yol tutuşu iyi değil
    1.2 touch benzin

bunların dışında kesinlikle çok keyifli bir araç
    Start stop devreye girince klima otomatik olarak keser, bendede ayni. sorun onunla ilgili olmasin ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kadjar 1.5 dci Edc Icon Cosmo Mavi

Teşekkür / Beğen
    merhaba herkese 2 gün önce 2017 model kadjar dci manual teslim aldım. 2 gündür fren sistemini arızası, yokuş kalkış kontrol ettirin, esc arızası hatalrı ve ekrandaki bir sürü hata simgeleriyle boğuşuyorum. komik olan kendi kendine sabaha düzeliyor sonra bir süre sonra tekrar başlıyor. maise gittim bir süre sonra düzeleceğini herşeyin normal olduğunu söylediler. daha önce başına gelen yarımcı olabilecek varmı acaba??

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı orhansarar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese 2 gün önce 2017 model kadjar dci manual teslim aldım. 2 gündür fren sistemini arızası, yokuş kalkış kontrol ettirin, esc arızası hatalrı ve ekrandaki bir sürü hata simgeleriyle boğuşuyorum. komik olan kendi kendine sabaha düzeliyor sonra bir süre sonra tekrar başlıyor. maise gittim bir süre sonra düzeleceğini herşeyin normal olduğunu söylediler. daha önce başına gelen yarımcı olabilecek varmı acaba??
    Geçmiş olsun.Akü şarj seviyesi nasıl?"Akü şarjı zayıf motoru çalıştırın " uyarısı alıyor musunuz hiç?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Befe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Akü şarj seviyesi nasıl?"Akü şarjı zayıf motoru çalıştırın " uyarısı alıyor musunuz hiç?
    teşekkür ederim. aküyle ilgili hiçbir hata mesajı vermedi. servis aküden olabileceğini söyledi ilk uzun yoldan sonra düzeleceğini söyledi. Yemedim ama bakacaz durama göre gittiğim şehirde götürürüm. daha önceki mesajlarda birisi şase baglantısından kaynaklandıpını bir çivatanın değiştikten sonra düzeldiğini yazmış nerde açabu şase baglantısı.

slayerbugs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Arabayi geri ver gitsin 2 gunluk arabanin herhangi bir ariza kodu vermesi uretim hatasi oldugunu gosterir

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)