Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

Beeeeee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Klima ilik ufluyo . Gercekten bukadar problemli bir arac ilkkez gordum. 123000 tl çöp

2017 icon dizel edc kadjarım var.

aracın kliması çok yetersiz ancak bunun sebebi eco modudur. aracı eco moduna alınca klimanın gücünü oldukça kısıyor.

klimadan şikayetçi arkadaşlar eco modunu iptal edip denesinler.

demax747

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler....Ancak bu sinyal sesini 4.5 gündür alıyorum defalarca geri vites yapmışımdır , devam ediyor.

sensörleri sil bakalım düzelme olacak mı bazen kaptör temizleme uyarısı veriyor sonucta elektronik araçlar bunların olması normal audi bmw gibi araclarda bile bu tarz sorunları okuyoruz onların formlarında...

demax747

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 Kadjar Black Edition Keşif Paketi yok sanki arabada yada ben mi bulamıyorum acaba. Bilen varsa yanıt versin lütfen.

aracın multimedia ekranındaki tuşların 3 adet olması keşif paketi oldugunu gösterir serit takip düğmesinin üstünde direksiyon simgeli bi düğme en üstte o düğmeye basınca oto parka geçip size ekranda seçenekler sunup yönlendirme yapıyor o yoksa keşif paketi yoktur..

Tenzolaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14ay once sifir aldigim 1.5dci manuel icon kadjar aracim da bugune kadar yasadigim sikintilar...
1)arac 13bin km de iken arka dingilden gelen gicirtilar yuzu den dingil garantiden deyisti.
2)14bin km de fren balatalari bitti serviste 600tl istendi disarda 100tl ye vega marka balata taktirdim. Orjinaliyle 14bin yapan balata vega markayla 50bin i devirdi:)
3)araci aldigim gunden beri istabilize yolda aracin ön takimi dokuluyor her bakima geldigimde on takimdan ses var diyorum bisey yok deyip gonderiyorlar :)
4)arac 35bin de volant arizasi verdi rolantide calisirken arac titriyordu. Servis volant bozuk oldugunu garantiye girmedigini soyledi ve bana ozel indirim li olarak 4750tl fiyat cikardi. Renault musteei temsilcileri aracin zorlandigindan bu arizayi verdigini savunuyor ama adama volant in gorevi nedir nasil calisiyor dedigimde bana gazel okuyor :))) sonuc olarak volant ve baskiyi disarda kendi ozel servisimde orjinal luk marka set ile deyistirdim toplam maliyetim 1500tl oldu:)))
5)sonrasinda 45binde termostat dan su kacagi ve turbo hortumunda yag kacagi oldugunu gorup servise getirdim garantiden deyistiler hakkini yemiyim:))
6)suan aracim 65binde sofor koltugu derisi catladi yirtildi ön cam fitilinden acayip sesvar yerinden cikiyor vites korugu catlayip yirtildi 4kapi fitilide yirtilmis garantiye girmiyor mus allah sonumuzu hayretsin... Bugune kadarki sorunlarim bu arkadaslar gerisi size kalmis alip almamak ama benim 13ayim kaldi doldurdugum gun aracim satiliktir ve birakin kadjari renault sayfasini tamamen kapattim bu benim sahsi fikrimdir... Bide utanmadan bu araca suanda 159.000tl istiyolar:)))

kutluay345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14ay once sifir aldigim 1.5dci manuel icon kadjar aracim da bugune kadar yasadigim sikintilar...
1)arac 13bin km de iken arka dingilden gelen gicirtilar yuzu den dingil garantiden deyisti.
2)14bin km de fren balatalari bitti serviste 600tl istendi disarda 100tl ye vega marka balata taktirdim. Orjinaliyle 14bin yapan balata vega markayla 50bin i devirdi:)
3)araci aldigim gunden beri istabilize yolda aracin ön takimi dokuluyor her bakima geldigimde on takimdan ses var diyorum bisey yok deyip gonderiyorlar :)
4)arac 35bin de volant arizasi verdi rolantide calisirken arac titriyordu. Servis volant bozuk oldugunu garantiye girmedigini soyledi ve bana ozel indirim li olarak 4750tl fiyat cikardi. Renault musteei temsilcileri aracin zorlandigindan bu arizayi verdigini savunuyor ama adama volant in gorevi nedir nasil calisiyor dedigimde bana gazel okuyor :))) sonuc olarak volant ve baskiyi disarda kendi ozel servisimde orjinal luk marka set ile deyistirdim toplam maliyetim 1500tl oldu:)))
5)sonrasinda 45binde termostat dan su kacagi ve turbo hortumunda yag kacagi oldugunu gorup servise getirdim garantiden deyistiler hakkini yemiyim:))
6)suan aracim 65binde sofor koltugu derisi catladi yirtildi ön cam fitilinden acayip sesvar yerinden cikiyor vites korugu catlayip yirtildi 4kapi fitilide yirtilmis garantiye girmiyor mus allah sonumuzu hayretsin... Bugune kadarki sorunlarim bu arkadaslar gerisi size kalmis alip almamak ama benim 13ayim kaldi doldurdugum gun aracim satiliktir ve birakin kadjari renault sayfasini tamamen kapattim bu benim sahsi fikrimdir... Bide utanmadan bu araca suanda 159.000tl istiyolar:)))

Bence siz bu arcı takside kullanıyor gibisiniz,1 yılda 65 bim km olduğuna göre.
Siz böyle kullanırsanız,hangi aracı alırsanız alın sıkıntı yaşayacaksınız.
gene Renault dayanıklı araç,hor kullanıma dayanıyor,VW alında görün sıkıntı nasılmış!!! VW nin Heryeri sensör,şanzıman arızası zaten beklenen birşey,söyleme gerek yok,VW servisi o kadar kalabalıkki arıza derdini anlatmaya adam bulamıyorsun,sıkılıp âman diyip çıkıyorsun.

d.unlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence siz bu arcı takside kullanıyor gibisiniz,1 yılda 65 bim km olduğuna göre.
Siz böyle kullanırsanız,hangi aracı alırsanız alın sıkıntı yaşayacaksınız.
gene Renault dayanıklı araç,hor kullanıma dayanıyor,VW alında görün sıkıntı nasılmış!!! VW nin Heryeri sensör,şanzıman arızası zaten beklenen birşey,söyleme gerek yok,VW servisi o kadar kalabalıkki arıza derdini anlatmaya adam bulamıyorsun,sıkılıp âman diyip çıkıyorsun.
Yine de vw ülkemde baş tacı ben anlamıyorum akdem bu kadar arıza veriyor neden peynir ekmek gibi satılıyor?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kutluay345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yine de vw ülkemde baş tacı ben anlamıyorum akdem bu kadar arıza veriyor neden peynir ekmek gibi satılıyor?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiyede En çok satılan araç Renault.
vw nin sadece ikinci eli kuvvetli

freedom058

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yarın servise gideceğim
2015 aracım birtakım sorunlar var :)
geçen sefer çoğuna bakmadılar bıle şimdi cidden ortalığı karıştırcam

1-Farlarda buğlanma var
2-4 kapı yan plastıklerın ren degısmesı var
3-radyo cekmıyor
4-lcd ekran altındakı kromda atma var
5-kapılardan ses gelıyor
6-on takımdan trım seslerı var
7-sol ayna tıtreme var
8-geri görüş kamerasında gidip geliyor ekran
9-direksiyonu tam tur atınca tak dıye ses gelıyor

suzok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjar icon 2017 4800 km ön cam fitili yerinden çıktı yaklaşık 80 km hıza çıkınca ön camın üstünden patırtı şeklindeki ses ile farkına vardım 2 hafta içinde yeni fitil ön cam sökülerek takıldı

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjar icon 2017 4800 km ön cam fitili yerinden çıktı yaklaşık 80 km hıza çıkınca ön camın üstünden patırtı şeklindeki ses ile farkına vardım 2 hafta içinde yeni fitil ön cam sökülerek takıldı

bendede oldu
ilkinde fitili yapıştırdılar. şimdi tekrar cıktı yerınden. bu sefer degıstırecez dedıler. daha göturmedım servıse