Clio 4 gösterge kısmından gelen saat sesi ve çözümü

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada benzer ses kaloriferin veya klimanın ilk açılmasında babamın lineadan da geliyor

Salih988

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar biraz geç oldu yeni fırsat buldum. Yaptırdığım işlem için fatura bu. Proforma fatura olduğuna bakmayın. Faturayı biraz geç almaya gittiğim için bulamadılar koydukları yeri bende proforma aldım. 97 lirayı motor koruma yaptırdığım için ödedim. Onun dışında ücret ödemedim. Umarım yardımcı olmuşumdur. Motor koruma içinde gerek varmıydı bilemedim, bi anlık motor çok kirli diye yapın dedim. Motor temizlendi fakat bi faydası varmıdır işe yarar mı bilemedim. Yaptıran var mı aranızda?

1V1WgG.jpg

english03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sorun benim megane 4 aracımda da meydana geldi. faturalarınız ve videolarınız sayesinde sorunu garantiyle çözme amacındayım. sonucu paylaşacağım. paylaşımcı arkadaşlara teşekkürler

Burak007

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımdada aynı sorun vardı 2013 11.ay trafiğe çıkışlı garantisi bitmişti mais ile görüşme sağladım aracım servis bakımlı olduğu için ve arıza kronik arıza olduğu için iyi niyet garantisinden hallttiler

DAMLA35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
demekki kronik sorunlar ben ce kafaya pek takmamak gerekiyor galiba :)

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese selamlar. Arkadaşlar aracım 2015 icon dizel otm. Simdi üye oldum . Yaklaşık bir aydır bu saat sesi bendende gelmeye başladı. Tabiki burada yazılanlardan öğrendim simdi servisteyim. Göğsü söktüler. Ayrıca teker bilyasindanda ses gelmeye başladı. Bakalım ne olacak .bilgi veririm

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatmis gibi olduk ama neyse. Servis bana Maisden cevap geldi. kaliper motorunu değiştirmiyoruz Kendiniz değiştireceksiniz dedi. Bende servisteki ustaya Allah razı olsun arkadastan buradan faturasını paylaşan arkadaşın belgesini gösterdim. O da şase numarasından girip Aaaa evet gerçekten servis değiştirmiş O zaman biz de değiştiririz dedi. Çankırı'da olduğum için​ sipariş verdi. Rulman da garanti kapsamında değişecek.cunku oda ses yapıyordu.

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Salih​ 988 kardeşime çok teşekkür ederim.

kamer kmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,
24 mayıs ta 47.000 km de 2012 model 0.9 turbo icon aldım. aracı ilk aldığım gün ailemi gezdirmek için 50 km yol yaptım ve otoparka koydum. sonrasında ilk defa bugün iş yerime gelirken hemen otoparktan çıkar çıkmaz bahsettiğiniz sesi duydum. aracı almadan forum a kayıt olup birçok konuyu okumuştum :) bu da onlardan biri idi. hemen 8 sayfayı tekrar okudum :) ardından myrenault üzerinden kayıt açtım. bakalım ne cevap gelecek.. hayırlısı

english03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 4 aracımın aynı sorunu vardı. klape motorunu garantiden değiştirdiler. ancak ses hala devam ediyor. servis değiştirdik, yapacak bişey yok diyor. bakalım ne olacak. cırt cırt geziyoruz. hele bazen coşuyor cırcır böceği mubarek.