Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 512131415
Toplam 144 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 144 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Talisman Fiyat Listesi.

cnv_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Arkadaşlar eminmisiniz bayide 2016 model yılı Talisman olduğuna . 2017 6. Ayındayız bence yoktur varsada düz 1.5 en düşük versiyon filan vardır . Şayet bende bir düşündüm bir kaç gün önce başvuru yaptım internetten bana döndüklerinde bir tane istediğim yetkili satıcı numarası veriyorlar ben diyorum her bir yeri nerden arayacam sizde görünmüyormu 2016 kalanlar yok dedi bende hic uğraşmadım kalmamıştır diye . Şayet 160 hp kahve deri gri veya kahve renk full opsiyonllu bir araç varsa alırım ama yoktur diye düşünüyorum o varken adam 2017 ne diye şipariş versin uygun olarak alır yani varsada 2.3 ayda full olanlar bitmiştir düşüncesindeyim varsa bilginiz tanıdığınız yer yazarsanız sevinirim .

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı cnv_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eminmisiniz bayide 2016 model yılı Talisman olduğuna . 2017 6. Ayındayız bence yoktur varsada düz 1.5 en düşük versiyon filan vardır . Şayet bende bir düşündüm bir kaç gün önce başvuru yaptım internetten bana döndüklerinde bir tane istediğim yetkili satıcı numarası veriyorlar ben diyorum her bir yeri nerden arayacam sizde görünmüyormu 2016 kalanlar yok dedi bende hic uğraşmadım kalmamıştır diye . Şayet 160 hp kahve deri gri veya kahve renk full opsiyonllu bir araç varsa alırım ama yoktur diye düşünüyorum o varken adam 2017 ne diye şipariş versin uygun olarak alır yani varsada 2.3 ayda full olanlar bitmiştir düşüncesindeyim varsa bilginiz tanıdığınız yer yazarsanız sevinirim .
    Merhaba.Kocaeli Ernaz da sunrooflu icon ve full donanım 1.6 130 hp mavi renk talisman mevcut.2016 model 4 kontrol adaptif hız sabitleyici vb. hepsi var.160 küsür yazıyordu fiyatına.

cnv_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Befe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Kocaeli Ernaz da sunrooflu icon ve full donanım 1.6 130 hp mavi renk talisman mevcut.2016 model 4 kontrol adaptif hız sabitleyici vb. hepsi var.160 küsür yazıyordu fiyatına.
    Clio var bende onu satabilirsem ikinci elde temiz 160 lık var 2017 cıkışlı hemde full opsiyonlu ondan alabilirim eğer alırsam inşallah pişman etmez d segmenti b segment araçı cliosundan cok memnunuz

Oknlksy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Pisman etmez. Tek sıkıntı başka arabadan keyif almaz olursun.

5. Beğeni Befe, sentimental liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler