Fluence - CD çalar yerine 2015 model usb li cd çalar

Compact06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de taktırmak istiyorum Bilgi verebilirmisin

Compact06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Ankara’da elektronik teknisyeniyim bana Bilgi verebilirmisin

Compact06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende taktırmak istiyorum.bilgi verebilirmisin

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar 20 tlye aux dan usb calar aparat baglattim 30 tlde montajina verdim toplam 50 tl cok kaliteli sesi var.basit bi islem resmini paylasiyorum vites onundeki aux kutusu cikarilip yerine bu cihaz takiliyor biraz yontunca oturuyo cokda orjinal oldu resim cekip atabilirim isteyene.a65830665370e604cb67bfce6560764f.jpg

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
multimedya gibisi yok bunlarla uğraşılmaz ben 2 sebe önce taktırdım megane 3 me beb taktırırken android ler çıkmamıştı o yüzden beninki wince sistemli ama yinede memnunum aux , usb , sd kart her çıkışı mevcut

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhabalar. bende dün aynı teybin montajını yine gruptan üyemz ahmet karakuşun kangoo aracına yaptım. üzerinde fluence megane 3 lerde bulunan bluetoothsuz teyp vardı. bu teybin aynısından ekranı ile montajını gerçekleştirdim. herşeyi aktif çalışıyor. fakat bir sıkıntımız var teybin açma kapama tuşuna basınca teyp kapanmıyor. kontağı açınca direk açılıyor kontak kapanıncada kapanıyor. bana soket şemasını gönderebilecek olan var mı?

srcnty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar megane 2 aracimi satip 2011 model megane 3 privilege araç aldim. Aracimin teybinde sadece bildiginiz gibi sadece rca cikisli aux baglantisi var. Ancak aracimda bilgi ekranida var. Usb olayini çozum araken bu konuya rastladim. Yeni modellerin teybi ve bilgi ekrani ile birlikte taksak direksiyon kumandasi da dahil olmak uzere tüm fonksiyonlar çalisirmi ? Ankarada bu konuda bana yardimci olabilecek olan varmidir ? Özellikle konuyu açan arkadastan yardimlarini bekliyorum.

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar megane 2 aracimi satip 2011 model megane 3 privilege araç aldim. Aracimin teybinde sadece bildiginiz gibi sadece rca cikisli aux baglantisi var. Ancak aracimda bilgi ekranida var. Usb olayini çozum araken bu konuya rastladim. Yeni modellerin teybi ve bilgi ekrani ile birlikte taksak direksiyon kumandasi da dahil olmak uzere tüm fonksiyonlar çalisirmi ? Ankarada bu konuda bana yardimci olabilecek olan varmidir ? Özellikle konuyu açan arkadastan yardimlarini bekliyorum.
aux usb aparati baglatabilirsin basit ucuz maliyetli.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

srknuygunbjk@gmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Yeni modelin teybi aracınızda tüm fonksiyonlar ile çalışır sadece teybin montajı için soket dönüşüm yapılması gerek istanbuldayım ayrıntılı bilgi için mail yoluyla ulaşabilirsiniz

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 privilege paket orjinal tomtom navigasyonlu aracıma usb teyp montajı

Yeni modelin teybi aracınızda tüm fonksiyonlar ile çalışır sadece teybin montajı için soket dönüşüm yapılması gerek istanbuldayım ayrıntılı bilgi için mail yoluyla ulaşabilirsiniz
Selamun aleyküm birader mail yoluyla ulaşabilirsiniz demişsin mail attım fakat bi geri dönüş olmadı.Ben istanbul kartalda oturuyorum. Size nasıl ulaşabilirim.