Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cam suyu kabi

urall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Cam suyu kabi

slm arkadaşlar.

aracımın cam suyu kabı, camlarara giden hortumu, hemen püskürtme motorunun yanından yarılmış durumda. suyu camlara atmak istediğimde. yarıdan fazlasını aşağıya bırakıyor.

sanayide söküp yaptırmak istedim. tekeri söküp, çamurluk içindeki davlumbazları söküp, ancak oraya ulaşabiliriz dendi. bende uzun iş diye kalsın dedim.

ben bu sorunu tekeri sökmeden oraya nasıl ulaşabilirim. üzerinden bakılınca görünüyor. fakat el sığmadığından sökemiyorum. kolay yolu varmı..

KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLERİM.

kafkasliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Vidası görünürde değilse yapacak bişey yok hocam. Mecbur lifte kaldırılacak. Büyütülecek birşey değil hem teker ile davlumbaz sökme 6-7 dk lik iş. Sonra nereyi değişecekse değişsin.

3. Teşekkür urall Mesaja Teşekkür Etti.
    kafkasliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    benim silecek suyu motoru arızalanmıştı. Usta lifte kaldırmadan hazneyi söktü. değiştirdi. Kablosu da değişir sanki. Ama dedikleri gibi çok zor bişey değil

Teşekkür / Beğen

Bazı modellerde farklı demekki. bende ki 1,4 rna. kabın hemen yanında fiskiye motoru var. hortumda onun yanında. biraz zor oluyor ama el yardımı ile motoru söküp takmak mümkün. Ancak motoru yerine takmadan önce contayı kaba taktıktan sonra motoru takınız. Conta motor üzerinde iken takarsanız sızıntıdan kurtulamazsınız. kolay gelsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)