2013 Joy Hız Sabitleyici

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul'da bu işi yaptırabileceğim bir yer var mı?
Bir de direksiyondan hiç memnun değilim Deri olanı ile değişim mümkün mü?

Sırf bu iş için Konya'ya Renpaz'a gideceğim

Facebookdan resitkaratas27 Diye Aratıp Eklerseniz İstanbulda Yardımcı Olacak Birini Yönlendirebilirim...

starex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende direksiyon alıp 2015 touch aracıma cruise control takmayı planlıyorum.Fakat görmeden direksiyon almak istemiyorum.Bulunduğum yerde bulunmayacağından Ankara'ya gidip direksiyon almayı planlıyorum.Eğer temiz soyulmamış direksiyonu olan varsa buradan ulaşabilir.

Necatialtin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar hocam bende symbol joy var. Reno clip cihazın ve programın da var. Tesisatı ile ilgili bilginiz varsa meil atar misiniz

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar hocam bende symbol joy var. Reno clip cihazın ve programın da var. Tesisatı ile ilgili bilginiz varsa meil atar misiniz

Öncelikle Aracınız Kaç Model Onu Belirtirseniz Daha İyi Bilgi Verebilirim 2012 ve Altı Modellerde Tesisat Varmı Yokmu Bilmiyorum 2013 Model ve Üstü Modellerde Tesisat Var Yanlız Hız Sabitleyici Taktıran Dıymadım Hiç...

0507 403 53 34 Bu Numarayı Arayıp Bir Sorun Symbole Takmışlarmı Diye Size Bilgi Verirler...

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Gaziantep ve Çevresi Montaj ve Aktivasyon Yapıyorum Yaptırmak İsteyenler 0541 529 91 86 Numarasından Ulaşabilirler...