2005 Kangoo çalışmama sorunu

ouzqan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi forumlar . Sabah kullandığım aracı düz bir zemine park ettikten 10 saat sonra almaya geldiğimde araç marş basıyor ancak ateşleme geçmiyor . Bu sorunu araştırdığımda genelde manyetik kaptör diyorlar acaba bu parça nerdedir ? Başka bir sorun olabilir mi ?

Yapılan işlemler : İmmo kontrolü yaptım araç tanıyor . Depo yarım dolu . Akü de şarj var . Triger de bir kopukluk gözükmüyor . Mazot filtresinin yanındaki pompa ile 10-15 kez pompalama yaptım .

Araç 2005 Kangoo , 72000 km de dizel 65 bg

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Grank pozisyon sensörü, kablo bağlantısı vs

star113

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 2004 kangoo zaman zaman calışmıyordu manyetik kaptörü orjinali ile değiştirilince düzeldi kolay gelsin

hlmaysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese iyi forumlar . Sabah kullandığım aracı düz bir zemine park ettikten 10 saat sonra almaya geldiğimde araç marş basıyor ancak ateşleme geçmiyor . Bu sorunu araştırdığımda genelde manyetik kaptör diyorlar acaba bu parça nerdedir ? Başka bir sorun olabilir mi ?

Yapılan işlemler : Immo kontrolü yaptım araç tanıyor . Depo yarım dolu . Akü de şarj var . Triger de bir kopukluk gözükmüyor . Mazot filtresinin yanındaki pompa ile 10-15 kez pompalama yaptım .

Araç 2005 kangoo , 72000 km de dizel 65 bg

bir resim koysaydiniz daha iyi anlayabilmek için arizayi

mustafa birey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
krank sensörü arızası gibi geldi bana kablolarla biraz uğraş, sensörü bir sökebiliyorsan bir temizle olmadı yenisi ile değiştir.