Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane IV de tespit edilen arizalarini burada toplayalim...

Teşekkür / Beğen

Alıntı falcon26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar bende 2016 kasım çıkışlı icon 1.5 dci edc sedan var. yaşadığım sıkıntıları sırasıyla yazayım.1-arka sağ kapı tarafından özellikle stabilize yolda tıkırtı geliyordu. servisteki usta ile 3-5 km denemeden sonra sesi duydu ve kapıyı açtıktan sonra plastik bölümdeki kapağı açarak izolasyon uyguladı ses kesildi, tekrarlamadı. 2- radyatör arkasındaki fan özellikle soğuk havalarda dururken son turlarında ses yapıyordu. birkaç kez servise bıraktım tespit edilemedi ben videosunu çekip attım garantiden değiştirildi. 3- ön fren balataları ilk hafif frende ses yapıyordu, servisi ikna etmesi zor oldu ama garantiden değiştirildi.4- ayakla bagaj kilitten kurtuluyor ama yukarı kalkmıyordu, amortisörü garantiden değiştirildi(her iki yay tarafımdan biraz kısaltıldı) 5-direksiyon özellikle soğuk havalarda tıkırdıyordu, önce yağlandı olmayınca "açı kaptörü" garantiden değiştirildi. 6-geri görüş kamerası içine buhar aldığından görüntü bozulunca garantiden değiştirildi. 7- dört kapınında fitilleri(çıtaları)orta direğin üzerinde uçları içeri doğru eğildiğinden dolayı garantiden değiştirildi.

merhaba
    bende ön fren balatalarını göstermeyi düşünüyorum. ilk basışta ses yapıyor. (aracım 2018 aralık üretimi megane 4 sedan joy)

Teşekkür / Beğen
    Merhaba bende 4 aydır 2016 megane4 1.2 tce hp kullanıyorum arabadan genel olarak memnunum ama kafama takılan iki sorun var araç hafif rampada zorlanınca nereden geldiğini tespit edemediğim ince bir sürtme sesi geliyor birde iki kere denk geldiğim dururken direksiyonu çevirince sanırım körüklerden gelen bir ses var bu ama her zaman olmuyor ,bu durumları yaşayan başka arkadaşlar varsa lütfen paylaşalım ben en kisa zamanda servise gostericem sonuclari tekrar yazarım.

Teşekkür / Beğen

merhaba
    megane 1.6 joy (2018) kullanmaktayım. Teyp açıkken belirsiz aralıklarla arada ekran görüntüsü 2-3 saniye gidiyor ve tekrar geliyor. Radio yada mp3 modu farketmiyor. Servise sordum bununla ilgili şikayetler geldiğini ve merkezin üzerinde çalıştığını söylediler. başka bu arızaya denk gelen var mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)