Sd kartim sifirlandi

izmir35.5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende araniza yeni katildim, 2013 exc. arac aldim fakat sd karti yok ve haliyle haritada gorunmuyor. Yardimci olurmusunuz?

izmir35.5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanirim artik kullanicisi kalmamis...

mmestan

Mahmut MESTANOĞLU, Captur ICON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar konuyu uyandıracağım ama bana da kart içindeki dosyalar lazım yardımcı olur musunuz? @hardonline2 @musa569 siz halledebilmişmiydiniz?

hissemix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, foruma yeni üye oldum. Yaklaşık 6 aydır 2015 model executive latitude aracım var. Ben HDD Raw Copy (http://hddguru.com/software/HDD-Raw-Copy-Tool/) yazılımını kullanarak SD Card ın yedeğini aldım. Yine aynı yazılımla farklı bir SD Card a dosyaları kopyaladım. Şuanda her iki SD Card ımda çalışıyor. Bu linkten *.imgc dosyasını indirebilirsiniz. https://www.dosyaupload.com/5scw Dosyayı bilgisayarınıza kopyaladıktan sonra HDD Raw Copy yazılımı ile sd card a kopyalayabilirsiniz. Umarım sorununuz çözülür.

izmir35.5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler, umarım faydası olur denedikten sonra tekrar yazıcam. Duyarlılığınız için tekrar teşekkürler...

izmir35.5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben denedim fakat benim aracımda bu harita uygun değil hata mesajı aldım. aracım 2013 executive aslında fakat sanırım yıldan yıla fark ediyor, anlayamadım. yinede teşekkürler umarım başkasının ihtiyacını görür.

Lampetia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Banada dosya lazım indirdim ancak bir türlü dosyayı çıkaramıyorum raw copy ile yardımcı olurmusunuz?

MeHcKeR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, Renault Latitude 2011 exc aracımda bulunan navigasyonu güncellemek için Carminat TomTom LIVE hafıza kartımı "Tom Tom Home 2" uygulamam ile güncellemek istedim. Ancak hafıza kartını taktığımda PC uygulaması ile açtım ve güncelleme yaptım. Hafıza kartı daha sonra RAW formatına döndü ve hafıza kartının sürekli dosya biçimlendir yapmamı söylüyor. Hafıza kart içindeki bilgileri geri getirdim ancak hepsi farklı klasörlerde olduğu için cihazı çalıştıramadım. Aynı işlemi başka bir hafıza kartında yaptım ve o kartta RAW'a döndü. "Tom Tom Home 2" uygulaması hafıza kartlarını bozuyor. Bana bununla ilgili yardım edebilir misiniz?

Ayrıca Carminat TomTom Live olan biri paylaşım sitelerine yüklese çok çok iyi olur. Turkey 855.2883 haritası olan sadece haritayı paylaşsa da olur. cline.dat da hata veriyor