Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megan 2 Pişmanlıktır

piyanist3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı RedFoX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düğmelerin yerimi farklı banamı öyle geldi normalde dış havayı içeri verme şoför tarafında olması lazım resimdeki gibi sağ taraftaki düğmeyi o konuma getirip diğer klepe yönlendirmeyide cama verirsenız buğu olmuyor. yani 2 düğmede tepede olacak sıcak konuma getirirseniz dahada çabuk buğu çözülür.
    levent hocam arkadaş sirkülasyonu nasıl kapatılacağını sormuş yani amacımız bilgimiz dahilinde o düğmenin neye benzediğini ve ne işe yaradığını anlatmak muhtemelen diğer düğmelerin nasıl olacağını biliyordur diye tahmin ediyorum yani ben doğru foto derken hava sirkülasyonun bu şekilde kapalı olması gerektiğini anlatmaya çalıştım.yani odaklandığımız nokta hava sirkülasyon düğmesi.diğer düğmeler sıcaklık maksimumda ve yönlendirmede yolcu ve ön cam olanda olmalı çünkü tüm camlar buğu yapıyor galiba saygılar..... yanlışımız varsa düzeltin yanlış bilgillendirmeyelim arkadaşımızı

2. Beğeni RedFoX liked this post
    kursatalpkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    benimde kalorifer bozulduğu için çok buğu oluyordu, kristal kedi kumu alıp 4 adet çoraba doldurup arabanın içine sakladım. Sonuç : buğu denen birşey kalmadı, deneyebilirsiniz. Sprey falan fayda etmedi en iyisi bu.

Megane2Extreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı piyanist3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    levent hocam arkadaş sirkülasyonu nasıl kapatılacağını sormuş yani amacımız bilgimiz dahilinde o düğmenin neye benzediğini ve ne işe yaradığını anlatmak muhtemelen diğer düğmelerin nasıl olacağını biliyordur diye tahmin ediyorum yani ben doğru foto derken hava sirkülasyonun bu şekilde kapalı olması gerektiğini anlatmaya çalıştım.yani odaklandığımız nokta hava sirkülasyon düğmesi.diğer düğmeler sıcaklık maksimumda ve yönlendirmede yolcu ve ön cam olanda olmalı çünkü tüm camlar buğu yapıyor galiba saygılar..... yanlışımız varsa düzeltin yanlış bilgillendirmeyelim arkadaşımızı
    Hocam tamda istediğim bilgiyi sundunuz.Tüm camlar buğu yağıyor.Düğmelerin tamamının ne ıse yaradıgını bılıoyurm ama bugunun sebbebının bu oldugu hıc aklıma gelmemıstı.Çok teşekkür ediyorum size ve diğer arkdaslarıma saolun

5. Beğeni piyanist3535 liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı coskun34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağdaki tuş resimdeki gibi olacak
    Çok sağolun tesekkürler saygılar

Teşekkür / Beğen
    Hocam arkadaşlar genel olarak bilgilendirmişler ama ben biraz daha ayrıntılı açıklamaya çalışayım. Öncelikle bi üstteki resim bizim arabada tam tersi şekilde görünüyor. Yani havalandırmanın yönlendirme düğmesi sağda, iç-dış çevirme düğmesi solda.
    Gelelim uygun ayarlara; iç-dış düğmesi yukarıda(dışarıdan hava alacak şekilde) olacak. Havalandırma yönlendirmesini de en yukarıdaki konumda(cama verecek şekilde) olacak. Ayrıca cam rezistans tuşuna da basarsanız hem arka camın tamamının hem de ön camın kenarlarının buğusunu çözersiniz, bu tuş ta klima açma düğmesinin tam simetriğindeki tuş.
    Bir de yan camların buğusunu çözmek için, havalandırma yönlendirme tuşunu yüzünüze gelecek şekilde ayarlayın ve kapıya yakın olan hava kanallarını camlara yönlendirin. Araç sıcaksa fanı 2 veya 3e getirerek 2-3 dk içinde camların buğularını çözersiniz.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Megane2Extreme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam tamda istediğim bilgiyi sundunuz.Tüm camlar buğu yağıyor.Düğmelerin tamamının ne ıse yaradıgını bılıoyurm ama bugunun sebbebının bu oldugu hıc aklıma gelmemıstı.Çok teşekkür ediyorum size ve diğer arkdaslarıma saolun
    Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize keyifli forumlar Kardeşim....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9. Beğeni Megane2Extreme liked this post
    Levent İNCE
    RedFoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı piyanist3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok doğru yönlendirmişsiniz. yanlış yok. sadece resimdekine takıldı kafam neden terski o düğmeler.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı delimatrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam arkadaşlar genel olarak bilgilendirmişler ama ben biraz daha ayrıntılı açıklamaya çalışayım. Öncelikle bi üstteki resim bizim arabada tam tersi şekilde görünüyor. Yani havalandırmanın yönlendirme düğmesi sağda, iç-dış çevirme düğmesi solda.
    Gelelim uygun ayarlara; iç-dış düğmesi yukarıda(dışarıdan hava alacak şekilde) olacak. Havalandırma yönlendirmesini de en yukarıdaki konumda(cama verecek şekilde) olacak. Ayrıca cam rezistans tuşuna da basarsanız hem arka camın tamamının hem de ön camın kenarlarının buğusunu çözersiniz, bu tuş ta klima açma düğmesinin tam simetriğindeki tuş.
    Bir de yan camların buğusunu çözmek için, havalandırma yönlendirme tuşunu yüzünüze gelecek şekilde ayarlayın ve kapıya yakın olan hava kanallarını camlara yönlendirin. Araç sıcaksa fanı 2 veya 3e getirerek 2-3 dk içinde camların buğularını çözersiniz.
    Faydalı bilgileriniz için teşekkürler

Teşekkür / Beğen
    Alıntı RedFoX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok doğru yönlendirmişsiniz. yanlış yok. sadece resimdekine takıldı kafam neden terski o düğmeler.
    onu bende bilmiyorum.belki çekim modu ayna efekti falan kullanmış olabilirler ters çıkıyo o zaman.

13. Beğeni RedFoX liked this post
    Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Arkadaşlar doğru resmi yükleyelim 😁😁 diğer resim sağdan direksiyon lu aracınmış 🤗

15. Beğeni RedFoX, piyanist3535 liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)