Sayfa 13 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 310111213
Toplam 125 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

keremzeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Evet. Geçtiğimiz hafta servise götürdüm. Yaptılar yoğun olduğum için detay öğrenemedim ancak far soketleriniz iyileştirildi dedi oradaki hanımefendi bana. Şuan için sıkıntı yok. Mais Boğaziçi şubesinden memnunum.

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı keremzeytin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet. Geçtiğimiz hafta servise götürdüm. Yaptılar yoğun olduğum için detay öğrenemedim ancak far soketleriniz iyileştirildi dedi oradaki hanımefendi bana. Şuan için sıkıntı yok. Mais Boğaziçi şubesinden memnunum.
    Geçmiş olsun.Gündüz farı değişimi yapmamalarına yani ledlerin arızalı olmayışına sevindim.
    Özellikle sıcak havalarda motor bölmesi çok fazla ısınmış oluyor.Kabloların soket bağlantı yerlerinde kablolar cıplak.Sonra kablo izolasyonu başlıyor.Şimdi olmasa bile zaman gectikçe o acik yerlerde ısı kaynaklı materyal sıkıntıları başlayabilir.Belki sizin olayda böyle bir şeyden kaynaklanmış olabilir.
    Problemin çözülmüş olmasına sevindim.

keremzeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Olabilir dikkat etmek lazım. Teşekkürler.

cnv_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Aracımda sağ koltuk masaj motor arızası ile sağ koltuk başlığının ses yapması sorununu için dün servise çağırdılar parçalar gelmiş . Akşam aracı teslim aldım sağ koltuk problemide tamamen cözülmüş durumda şimdilik hiç bir sıkıntı yok araçda inşallah servis bakımına kadar bir sıkıntı cıkmaz temennisi ile yola devam

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı cnv_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımda sağ koltuk masaj motor arızası ile sağ koltuk başlığının ses yapması sorununu için dün servise çağırdılar parçalar gelmiş . Akşam aracı teslim aldım sağ koltuk problemide tamamen cözülmüş durumda şimdilik hiç bir sıkıntı yok araçda inşallah servis bakımına kadar bir sıkıntı cıkmaz temennisi ile yola devam
    Sizin adınıza sevindim.İnşallah başka bir problem çıkmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)