Sayfa 14 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 41112131415 SonuncuSonuncu
Toplam 143 adet sonuctan sayfa basi 131 ile 140 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Emrenova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakaryadayım ernaz buradaki servis benden önceki sahibi düzenli olarak yaptırmış bakımlarını umarım ilgilenirler
    Ben ilgileneceklerini düşünüyorum.

Teşekkür / Beğen
    Bu konu içerisinde Ernaz Kocaeli'de yapılan garanti kapsamındaki değişimleri paylaşmıştım.
    Ernaz garanti anlamında yapıcı bir servis.Sakarya Kocaeli arası anlayış farkı var mıdır bilmiyorum.Ama denemek lazım.

Teşekkür / Beğen
    Sakarya ernaz bıraktım arabayı 1gün kaldı bilya sesi diye bırakmıştım öyle değilmiş başka talisman dan 4tekeri benimkine takmışlar ses kesilmiş lastikler de sorun var dediler arabayı aldım. Bi lastikçiye götürüp baktırcam bakalım ne diyecek

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Sakarya ernaz bıraktım arabayı 1gün kaldı bilya sesi diye bırakmıştım öyle değilmiş başka talisman dan 4tekeri benimkine takmışlar ses kesilmiş lastikler de sorun var dediler arabayı aldım. Bi lastikçiye götürüp baktırcam bakalım ne diyecek
    Daha once de yine renault marka bir aracta modelini hatirlamiyorum lastik ile alakali oduguna kanaat getirilen bir durum vardi sanirim. Servis yine sorunun lastikten oldugunu belirtmis.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen

Aracınıza servis bülteni ile yapılması gereken salıncak saplama değişimi yapılmış mı acaba?O değişiklik yapılmayan Talismanlar da ön lastiklerin iç taraflarında daha fazla yıpranma oluyordu.Lastik dahil garantiden değişim yaptılar birçok kişiye.

Teşekkür / Beğen
    Bülteni nereden görebilirim servisin kayıtlarında vardır herhalde değişip değişmediği bi sorayım bunu başka nelerin değişmesi gerektiği bültendemi yazar

Teşekkür / Beğen
    Port renault isminde play store da bir program var onu indirip kurarsanız servis kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

8. Beğeni Befe liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Bülteni nereden görebilirim servisin kayıtlarında vardır herhalde değişip değişmediği bi sorayım bunu başka nelerin değişmesi gerektiği bültendemi yazar
    Şasi numarasından serviste kontrolünü yaptırabilirsiniz.Aracı aldığınız kişide servis kağıtları ya da e-posta adresinde e-arşiv faturaları olmalı.Servis bültenlerini servis harici bir tek yabancı forumlarda bulabilirsiniz.

Port renault'a ben de bakacağım.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı orto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Port renault isminde play store da bir program var onu indirip kurarsanız servis kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz.
    Uygulamayi ilk defa duydum ve az once indirdim. İphone icin app store’da da mevcut. Oldukca detayli servis gecmisi bilgisi veriyor ve garantiden yapilan islemleri de gosteriyor. Paylasiminiz icin tesekkur ederim. Sadece talisman degil sanirim tum renault modellerini kapsiyor. Benim arac fluence onu da kaydetti ve tum islemleri gosterdi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen

Alıntı orto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir uygulama.Değişen parçaların parça numarasına kadar yazıyor.Teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)