Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bu konu içerisinde Ernaz Kocaeli'de yapılan garanti kapsamındaki değişimleri paylaşmıştım.
Ernaz garanti anlamında yapıcı bir servis.Sakarya Kocaeli arası anlayış farkı var mıdır bilmiyorum.Ama denemek lazım.

Emrenova

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sakarya ernaz bıraktım arabayı 1gün kaldı bilya sesi diye bırakmıştım öyle değilmiş başka talisman dan 4tekeri benimkine takmışlar ses kesilmiş lastikler de sorun var dediler arabayı aldım. Bi lastikçiye götürüp baktırcam bakalım ne diyecek

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sakarya ernaz bıraktım arabayı 1gün kaldı bilya sesi diye bırakmıştım öyle değilmiş başka talisman dan 4tekeri benimkine takmışlar ses kesilmiş lastikler de sorun var dediler arabayı aldım. Bi lastikçiye götürüp baktırcam bakalım ne diyecek

Daha once de yine renault marka bir aracta modelini hatirlamiyorum lastik ile alakali oduguna kanaat getirilen bir durum vardi sanirim. Servis yine sorunun lastikten oldugunu belirtmis.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Aracınıza servis bülteni ile yapılması gereken salıncak saplama değişimi yapılmış mı acaba?O değişiklik yapılmayan Talismanlar da ön lastiklerin iç taraflarında daha fazla yıpranma oluyordu.Lastik dahil garantiden değişim yaptılar birçok kişiye.

Emrenova

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bülteni nereden görebilirim servisin kayıtlarında vardır herhalde değişip değişmediği bi sorayım bunu başka nelerin değişmesi gerektiği bültendemi yazar

orto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Port renault isminde play store da bir program var onu indirip kurarsanız servis kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bülteni nereden görebilirim servisin kayıtlarında vardır herhalde değişip değişmediği bi sorayım bunu başka nelerin değişmesi gerektiği bültendemi yazar
Şasi numarasından serviste kontrolünü yaptırabilirsiniz.Aracı aldığınız kişide servis kağıtları ya da e-posta adresinde e-arşiv faturaları olmalı.Servis bültenlerini servis harici bir tek yabancı forumlarda bulabilirsiniz.

Port renault'a ben de bakacağım.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Port renault isminde play store da bir program var onu indirip kurarsanız servis kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamayi ilk defa duydum ve az once indirdim. İphone icin app store’da da mevcut. Oldukca detayli servis gecmisi bilgisi veriyor ve garantiden yapilan islemleri de gosteriyor. Paylasiminiz icin tesekkur ederim. Sadece talisman degil sanirim tum renault modellerini kapsiyor. Benim arac fluence onu da kaydetti ve tum islemleri gosterdi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Çok güzel bir uygulama.Değişen parçaların parça numarasına kadar yazıyor.Teşekkürler.